Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Active Fat Burner-ről tapaszta...

Active Fat Burner-ről tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
Én már megvettem és már 4 alkalommal vettem be. A kérdésem az lenne, hogy ennek az étvágycsökkentő hatását mennyi idő után érzem? Mert beveszem közvetlen evés elött min. 300ml vízzel eszek és éhesnek érzem magam utána is. Körübelűl mennyi idő alatt lehet elérni látható eredményt, úgy, hogy heti 3x van aktív edzésben részem?? 177 cm vagyok és 84 kg.
2011. ápr. 8. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem ér, csak szólok. Fogyni nem attól fog az ember, hogy nincs étvágya... sőt, ha nem eszel, lelassul az anyagcseréd, ami aztán végképp rossz, ha zsírt akarsz leadni. Látható eredménye annak lesz, ha megtanulsz táplálkozni, és lesz egy korrekt zsírcsökkentő diétára alkalmas étrended.
2011. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Evés előtt kb. fél órával kell bevenni, napi 3x1-et!
2012. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!