Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Celluless Md? Vélemények,...

Celluless Md? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A tévében láttam a Celluless Md-t és nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Akinek van tapasztalata kérem írja le:) Köszönöm!

Illetve: A tévében reklámozott Celluless MD és a teszveszen árult celluless vákumkészülékek között nagy a különbség? Vagy ugyanaz a hatása? Ugyanis a tévében szereplőt kicsit drágának tartom de ha teszveszről rendelek egy hasonló gépet félek hogy nem lesz olyan a hatása :/:( Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 1. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! ez engem is nagyon foglalkoztat, sajnos én még nem használtam, de szeretném megvenni. Soha nem vettem semmit, de most azért is megveszem és hinni fogok benne, hogy működik: hogy miért? Látom az időseb néniken, akik teleshop függők a faluban, hogy megveszik azt a karkötő valamit (aminek tényleg semmi hatása), de ha felveszik, kivirulnak: mi ez, ha nem pszichológia? :)

A kettő közötti különbség, hogy a régivel ellentétben az újon van két oldalt kis masszírozó valami.

2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sziasztok!

Én nemrég kaptam egy ilyen gépet és sztem nagyon hatásos! én 19 éves vagyok, nincs túl sok narancsbőröm de akad. anyukám i s hazsnálja a gépet aki 38 éves és szemmel látható mindkettőnknél az eredmény. én kicsit lustibb vagyok nem mindig hazsnálom minden 2. nap de anyukám igen és használ! ajánlom :D

2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolótól kérdezném, hogy ez a Celluless md, vagy a teszveszen, olcsóbban megtalálható hasonló termék?
2011. máj. 2. 17:37
 4/4 sujet válasza:

Sziasztok!

A Celluless Md-t a Teréz körúton vettem meg, így nem kellett szállítási költséget fizetnem, és egy év garancia van rá. Sajnos magyar nyelvű használati utasítást nem kaptam, így aki ott veszi, kérjen hozzá! (Itt is 16990 Ft, volt, mint a neten!)

Először tegnap használtam narancsos fahéjolajjal, amit az Oktogonnál lévő bioboltban vettem kb. 1000 Ft-ért, 200 ml) Ha valaki tud jobbat írja meg.

Nagyon jónak tűnik ez a gép, így elsőre, nem akad be semmilyen gombja, jó a levegőkiengedő. Én is úgy használom, hogy vagy a max. fokozat alatt eggyel és akkor nem kell a levegőkiengedőt használnom, de szerintem sokkal hatásosabb a maximumon, csak így néha levegőt kell beengednem a végén. Nem töltöttem, hálózatról használom és így jó erős. Kicsit hangosabbra állítva a tévét nem zavaró a hangja, és én magam alá terítek a fotelbe egy türcsit, hogy ne legyen semmi sem olajos.

Az eredményességéről egy nap után nem tudok írni, csak annyit még hogy semmilyen lila foltom nem lett tőle, pedig max. -on tologattam.

2011. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!