Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehetséges h egy 60 kg súlyú...

Lehetséges h egy 60 kg súlyú 165 cm-es lány egy hát fogyjon 6-8 kgot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*hét
2011. ápr. 12. 09:58
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,vagy nagyn drasztikusan de az máér veszélyes lenne.Azért gondolj bele napi egy kilo leadni az durva és nem egészséges.Amúgy 5 kilonál nemkéne többet leadnia az is már bőven jó,bár szerintem a 60 kilo is jo a magassághoz.

Semmi esetre sem ajánlanám h ennyi idő alatt fogyjon bármennyit,amúgy nagyon hamar visszajön a gyorsan leadott kilo.Előbb kell gondolkodni nem olyan célokat kitüzni mint ez,meg amikor valaki irja multkor h egy ho alatt 30 kilo,na neeeeeeeeeee azért gondolkodjuk már.

2011. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

1 kg = kb. 7500 felesleges kalória

1 nap alatt kb. 2000 kalóriára van szükséged.

Ha semmit nem eszel, akkor 7 nap alatt 14 000 kalóriát égetsz el a "tartalékokból", ez kb. 2 kg. Ez sporttal némileg növelhető, de 1 kg fogyáshoz kb. 7500/500= 15 órát kellene intenzíven futnod. (1 óra futás kb. 500 kalóriát éget el.) Ez meg nulla kaja mellett lehetetlen, de még kajával is az.


Ha mégis fogytál ennyit, fordulj orvoshoz, mert kizárólag súlyos betegség esetén lehet ilyen.

2011. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A magasságodhoz a testsulyod megfelelő. A testtömeg index szerint is.. nézd meg saját magad ! Ne fogyj, mert nem lesz tartalékod..

[link]

2011. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem lehet ennyit normálisan fogyni, legfeljebb ha ész nélkül edzel, hashajtózol, koplalsz és szomjazol, és szaunázol a mérlegelés előtt. És ezektől mind inkább csak vizet veszítesz, ami káros is.
2011. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 hét alatt szerintem nem.


Figyu: én is 165 vagyok és 60 kg szeretnék lenni :-)

Most 67 vagyok.


38/N

2011. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen kérdéseket,mikor több szám van bennük,mint értelem.


6-8 kg-ot egészségesen 6-8 hét alatt lehet fogyni...miért nem lehet megérteni,hogy a koplalással tönkreteheted a szervezetedet?

2011. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ssup ***** válasza:
Ha levágod a lábaidat, akkor persze
2011. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hetente 1-2 kiló ami egészséges hogy lemenjen. a koplalás meg nem jó, mert azzal nem csak zsírt hanem izmot is vesztessz, de akkor mivel fogsz edzeni, futni, mozogni??:) Legfeljebb 5-10%-al fokozatosan csökkentsd a kalória bevitelt, igyál sok folyadékot, reggelizz rendesen, és mozogj naponta 1-1,5 órát.:)
2011. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!