Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztó tabletta...

Milyen fogyasztó tabletta vagy tea van, ami nem befolyásolja negatívan a tanulási képességeimet? Nem okoz álmosságot például.

Figyelt kérdés
1 hónap múlva államvizsga, sokat kell tanulnom, nem nagyon fogok mozogni, nasizni viszont annál inkább a stressz miatt; de nem akarok (tovább) hízni.
2011. máj. 13. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

semilyen

és nem csak a tanulási képességeidet befolyásolják negatívan

2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenféle fogyasztó szer káros és nem vezet hosszú távon fogyáshoz. Eddig én is úgy csináltam, hogy az evés volt a jutalom. Sőt tanulás közben is ettem, észre sem vettem, hogy mennyire kitágult a gyomrom. Koleszban jöttem, rá, hogy 3 szor annyit ettem mint a többiek. (igaz 18 éves koromig pálcika vékony voltam ugyan ennyi evéssel.) Most is csak 3-4 kg felesleg van rajtam. Illetve annyi a zsír, de engem zavar.

Szóval úgy lehet a legjobban elérni a fogyást, ha

1. sokszor eszel (KEVESET) nem leszel éhes.

Annak nincs értelme, hogy pl eszel naponta 3 szor. kiürül a gyomrod és tele eszed magad, hogy majd kipukkansz.

2. Reggelire egyél búzakorpát joghurtal abba tehetsz mézet és műzlit is. A búzakorpa nem hizlal, rendezi a székletet (naponta 1 vagy 2 nagy wc) viszont időnként szüneteltetni kell.

3.egyél mindig tanulás előtt. Neki állsz tanulni és pihenni akarsz egy kicsit, akkor ne egyél rögtön utána. Közvetlenül tanulás előtt egy kicsit. Így nem az rögzül, hogy tanulok-> kaja.


4.menj el sétálni. A friss levegő jót tesz az agynak, kikapcsolsz és felfrissülsz egy kicsit.


5. Semmit ne vonj meg magadtól. Mindent szabad enni, de mértékkel.


Remélem tudtam segíteni :))

2011. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!