Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami hatásos fogyasztó...

Valami hatásos fogyasztó kapszulát? Olyat ami bevált és nem kerül egy vagyonba?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon csinos voltam, de sajnos mióta itthon vagyok a kicsivel nagyon meghíztam, pedig nem is szoptatok. Megyünk sétálni, tekerni, mégis olyan vagyok mint egy bálna. Hogy tudnám leadni azt a +15kg-t?
2011. máj. 19. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, és figyelj oda az étkezésedre. Ha tartós eredményt akarsz, akkor nem érdemes kapszulákkal próbálkozni. Az ilyesmi, ha hoz is eredményt, amint abbahagyod a fogyasztását (és közben nem válzoztatsz a szokásaidon), visszahízol rögtön, sőt, még lehet, hogy több is leszel...
2011. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
adipex
2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Inkább diéta?

Persze, tudom, nem mind hatásos, de érdemes próbálkozni. Nekem sem sikerült elsőre, aztán megtaláltam, amivel leadtam 7 kg-ot.

Én félek az ilyen kapszuláktól, nem mernék bevenni egyet sem.

Jóga, zumba, szobabicikli, hullahopp karika - attól függ. Honnan kéne leadni?

2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ilyen jóga, fitness terem és társaira sem időm, sem pénzem elmenni. Na meg itt errefelé lehetőségem sincsen.


Kedves második!

Írnál bővebben erről az adipexről?

2011. máj. 19. 15:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Has, comb. Nekem mindig ide rakodnak a kilók inkább. Nem aránytalanul, hanem arányosan vagyok kövér, még ez a szerencse.
2011. máj. 19. 15:02
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is inkább a diétát és a sportot javaslom.Én Béres Alexandrára tornázok itthon.Szuper!Már 20 kg-t fogytam.
2011. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor vegyél egy szobabiciklit, vagy elliptikus trénert és persze diétázz. Már az is sokat segít, ha csak minimális szénhidrátot eszel. Felejtsd el a rizst, tésztát, péksüteményeket, kevés krumplit egyél. Bármilyen tejterméket, húst, felvágottat ehetsz, meg persze zöldség, gyümölcs. A fogyasztókapszulák önmagukban sz@rt sem érnek (az én véleményem szerint felesleges pénzkidobás, de Te tudod). Igyál sok folyadékot is (de ne ész nélkül). Ajánlom a zöldteát, napi 2-3 csészével, cukor nélkül, hidegen. Nem fogyasztószer, viszont segít felgyorsítani az anyagcserét.
2011. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Norbi Update.
2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90napossal fogyiztam- és nem is jöttek vissza a kilók utána.
2011. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csak1csajszi válasza:
15:18-as aki 20kg-t fogyott. Mennyi idő alatt ment le? Miket ettél és mennyit tornáztál?(hány percet) Köszi :)
2011. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!