Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a legújabb fogyasztó szer,...

Mi a legújabb fogyasztó szer, amit kipróbáltál és hatásos?

Figyelt kérdés

Mielőtt még valaki a sportot... mozgást... írná, azoknak a figyelmébe ajánlanám, hogy a kérdésemet szándékosan a fogyasztószerek témakörben tettem fel!!!

Napi 10 órát ülőmunkát végzek majd megyek haza a családomhoz.

UI: A munkahelyem felé vezető utat sem fogom futva/biciklizve/úszva megtenni, mert 40km!!!

Az építő jellegű válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 31. 12:07
 1/10 bix ***** válasza:
65%

ezek mind kifogások. napi 20 perc és egy jól eltalált diéta hosszútávon hatásosabb, javítja a keringést, a tüdőkapacitást, az állóképességet, stbstbst vagy napi 20 perced sincs erre. naná.


egyébként meg nézz vissza a fórumon. van aki hoodia-ra esküszik, ez egy kaktuszból készült étvágycsökkentő, van aki adipexre, ami antidepresszánsnak indult csak kiderült hogy totálisan kikapcsolja az éhségérzetet, itthon legális formában beszerezhetetlen, nem tudom hogy mennyire van tele hamisítványokkal a feketepiac, de sanszos hogy akad, plusz nem kevés mellékhatása lehet, továbbá egészségesnek se mondanám...


ezekkel a fogyasztószerekkel az a baj hogy kikapcsolják az éhségérzetet. ledobsz pár kilót, majd visszajön az éhségérzet, és visszajönnek a kilók is... mozgás és normális étkezés nélkül nehéz hosszútávon bármit is csinálni.


én évente tavasszal kb 5-10 kiló között dobok le, bár én egész télen tömegnövelő edzéseket csinálok, nem egy diétán vagyok túl, de "csodaszerekhez" még nem nyúltam se izomépítéshez se a zsír eltűntetéséhez... napi 20-30 perc megfelelő intenzitású szobabicikli pl kezdésnek tökéletes is lenne, és a családod mellett lehetnél.

2011. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

fogyasztószer NINCS!

ami van, az segíti a zsírégetést és az anyagcserét gyorsítja, megfelelő étrend és diéta mellett.

pl l-carnitin, reform, alpha burn...

2011. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten fogyasztószer, de nagyon jó éhségérzet-csökkentő a zabkorpatabletta. Emellett 100%ig természetes is! Hármat-négyet kell bevenni egy étkezés előtt, egy pohár bízzel, amitől megduzzadnak és teltségérzetet okoznak. Jól nem laksz velük, nem is az a cél, de így kevesebbet tudsz enni. Nekem sokat segített abban, hogy meg tudjam állni a túlevést, sokkal hamarabb teltem el és értem el arra a pontra, hogy nem kívánom a kaját. Emellett a bőrnek-hajnak is jót tesz. :)
2011. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

mályva tea vagy kapszula.

eddig 5 kg-ot fogytam tőle, még hátravan 15. de most nyáron lesz egy kis időm, lehet menni bringázni minden este :D


szerintem hétvégente neked is beleférne egy túra, akár a családdal, akár barátokkal.


egyébként a melóhelyedre is mehetnél bringával, 40 km megvan 2 óra alatt, szerintem ennyit igazán szánhatnál magadra.

2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

En is gondoltam arra, hogy biciklivel kene menni meloba, de 2 ora szerintem az sok :)

24 orabol all egy nap

24 - 10 (10 is csak jobb esetben)

14 - 4 (az ut oda es vissza + a munkahelyemen, ahol egyebkent is szigoru dresskod van, meg izzadtan uljek egesz nap...)

10 - 7 (7 ora alvasra minimum szuksegem van)

Marad 3 oram a napbol ugy, hogy aludtam + munkabamentem + dolgoztam.


De varok minden kreativ otletet! Soha nem lehet tudni, hogy mi az ami bevalik.


A helyzet az, hogy mindig jo kondiban voltam, de egy evig betegeskedtem, igy az a mindennapi kis mozgas eltunt az eletembol. 1 ev alatt 10 kg felesleg jott ram, amitol ugy erzem, hogy mar nem tudok megszabadulni. Mozgok en annyit amennyi belefer a napomban, de kene valami rasegites...


Otletek?

2011. máj. 31. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Metabol Fortére esküszöm, igaz nem a legújabb fogyasztó szerek közül való, de nekem ez vált be a legjobban. Hiába étkeztem egészségesen, a sportra vajmi kevés időm maradt nekem is, úgyhogy gondoltam rásegítek egy kicsit. És hát nem bántam meg, mert három hónap alatt közel 10 kilót adtam le, úgyhogy én speciel ezt tudom ajánlani Neked. Sok sikert!
2011. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Meg tudnád mondni, hol és kb mennyiért szerezted be a Metabol Fortét?

Előre is köszi.

(A zabkorpatablettás válaszoló)

2011. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most vettem észre, hogy kérdeztél :) A neten rendeltem a forgalmazótól, de nem tudom le lehet -e írni a honlapjuk címét... Na mindegy, legfeljebb kitörlik. everlife a cég neve, és általában olcsóbbak náluk a termékek, mint mondjuk a rossmanban, de ott is ki lehet fogni, ha akciós.
2011. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt 10 kilót szer nélkül is le lehet adni, csak újra kell szabni az étrendet, de ezek a gyártók úgyis mindig emg tudnak élni, főleg akik 10ezerért adnak kb 2 heti adagot.
2011. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a Metabol Fortét speciel én 4500-ért vettem, és több mint egy hónapig elég volt... De amúgy biztos vannak jóval drágábbak is.
2011. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!