Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottatok már olyan teáról,...

Hallottatok már olyan teáról, ami az édesség utáni vágyat csökkenti?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 18:42
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem is ugyanez volt a problémám,imádtam enni nem tudtam mi a határ,de ez nem kifejezetten édesség csökkentő hatású hanem éhségérzet csökkentő,a tapasztalatom az,hogy 2hete iszom a teát,és kapszulát és nem "habzsolok" már,igaz kell hozzá akarat is,de nekem segített,most úgy képzeld el,hogy 5perc alatt megettem egy tábla csokit,de mióta iszom ezeket már az elmúlt egy héten belül nem ettem édességet egyáltalán.Drogériákban kapható az ára sem nagy összeg a kapszula Korpatabletta almaízű 120 db 570.- a tea Taragüi filteres zöld Yerba Mate tea 720.-

Nekem tényleg bevált remélem neked is.

2009. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ötperces csoki zabálás nálam is előfordul, de csak időnként.Főleg a havim előtt, de akkor ellenállhatatlan a vágyam. Kipróbálom, kösz.
2009. márc. 23. 19:22
 3/6 anonim válasza:
100%

Teáról nem hallottam.Nekem a króm tablettát ajánlották és nekem bevált,a króm csökkenti az édesség iránti vágyat(illetve a króm hiánya okozhatja az édesség falást)Nem összetévesztendő a krómkarnitin tablettával,a karnitinnek csak a fogyi mellé végzett sport esetén van értelme.Próbáld a Béres króm tablettát,napi 1-et szabad

bevenni belőle,

2009. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami gyógyteát (ne ilyen kutyulékot a boltból), majd készítsd el (lehet akár 4dl-t is)---> rakj bele 1-2-3 édesítőtablettát. Édes ízérzést fog okozni a nyelveden, azt közvetítve az agyadnak, hogy mintha épp most ettél volna meg fél tábla csokit....s eltelsz tőle. Mivel gyógytea, egészséges is :)
2009. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem nem vált be a bio króm, hogy csökkentse az édesség utáni vágyamat, sőt, még inkább híztam tőle 2-3 kg-ot és nem is csökkentette az édesség utáni vágyam :-(
2009. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Naná! Fekete tea atom sok cukorral! :DDDD
2010. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!