Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia valóban csökkenti...

P57 Hoodia valóban csökkenti az éhséget? (LENTIT VEGYÜK FIGYELEMBE! )

Figyelt kérdés
Fejmosás nem kell, kioktatás sem, szemtelenkedés sem. Csupán annyi a kérdés az ÉRINTETTEKTŐL, hogy használ-e valamit, vagy csak népámítás. Köszönöm! (Remélem megértette az, akinek nem kell ide írnia, h ne írjon.)
2011. szept. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

XD

Látom te is unod az állandó beszólásokat.


Egy barátnőm használta,de nem fogyott semmit. Mondta hogy nem igazán vette el az éhségérzetet. Volt mikor nem volt éhes,de ez a hoodia előtt is így volt néha néha. És volt hogy hiába használta úgy kajált hogy befalt egy egész pizzát mellé egy fél tábla csokival.

2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam anno a sprayt, semmit sem ér, rém rossz szájízt ad, de az étvágy marad, ezzel a gőzzel fogat is moshatsz helyette.
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a leghatasosabb ha etkezesek kozt hasznalod a sprayt es eves elott pedig veszel rost kapszulakat hogy toltsek egy kicsit a gyomrodat mert igy kevesbb kajat birsz mjad megenni...
2011. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el szedni (nem a spray-t használom, hanem a kapszulát), de nekem tényleg elveszi az étvágyam.

Lehet azt mondani, hogy nem koplalással kell fogyni, de nekem pontosan az a problémám, hogy ha elém kerül valami étel, amit szeretek, akkor nem bírom abbahagyni. A másik meg, hogy éjjelre leszek mindig éhes. Na most, mióta szedem, ez nincs. Nem azt mondom, hogy most például nem tudnék enni, de nem érzem magam éhesnek.

2012. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!