Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégetésre mit ajánlotok?

Zsírégetésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuss, tornázz, egyszóval sportolj, és étkezz egészségesen, rendszeresen.
2011. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Gázt.
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
tüzet
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mozgás megvan. Igaz csak hetente kétszer járok zumbázni, de valami kellene még mellé.
2011. júl. 21. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Még 2 zumbát ajánlanék, esetleg helyette némi erősítést vagy aerobicot. Ha anyagilag sok lenne, akkor futást.
2011. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
például normális edzés.
2011. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én augusztus.1-jén kezdem a fogyókúrát.Egészséges étkezés.:csökkentett szénhidrát több fehérje bevitel.tehét:párolt csirke hús és hal, saláta,zöldség,gyümölcs,tojás,szója,mindenmásnap 1,5%-os tej ja és teljeskiörlésű zabpehely reggelire kitűnő(amiben az aszalt gyümölcs van).Én reggel norbira tornázok dvd neve:ducitréning.délután pedig 1 órát aerobikozok,táncolok,helybenfutok meg amijön zenére.eztcsinálom olyan 4-5 fele max 6... és este fürdés előtt még a hasamra csipőmre csinálok gyakrolatokat mivel nekem az széles nagyon...+még alapjáraton is kövérvagyok..és fürdés után pedig 1 csésze zöld tea mindegy hogy milyen csak zöld tea legyen. mert az segít égetni a zsírt,segít az emésztésben is...jha és amig az idő engdi meg majd szeptembertől a tanulás futok is egy fél órát 45 percet...és szobabiciglizek.. szerintem ezzel a módszerrel egy hónapban lefog menni 2-3 kiló mert az még egészséges..
2011. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogyassz jo minosegu hal vagy lenmag olajat. Ezek a zsirok raveszik a szervezetet, hogy a felesleges (uszogumi) zsiroktol megszabaduljon.

Napi minimum 2 liter viz, vagy gyogytea.

Rendszeres mozgas, egeszseges kajak es kitartas!

2011. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!