Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyha naponta megiszok 3 dl...

Hogyha naponta megiszok 3 dl citromos FAHÉJAS bubis vizet akkor könnyebben fogyok?

Figyelt kérdés
állítólag a fahéjnap zsír lebomlasztó hatása van. 5 kg-t szeretnél lefogyni. nics rajtam sok felesleg.
2011. aug. 29. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot hol olvastad? Ha bárminek is lenne zsírbontó hatása, egy kövér ember sem lenne.
2011. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Állítólag ha beugrasz a vonat elé nem halsz meg... Hajrá, ugrás!
2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azt én is olvastam hogy zsír lebomlasztó hatása van.de én nagyon szeretem a fahéjat de nem fogytam tőle.szerintem inkább tornázz meg diétázz az hatásosabb :-)
2011. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A fahéj egyszerre többféleképpen is hat a vércukorszintre, így képes akár hússzorosára is növelni a cukoranyagcsere folyamatát. Egyrészt lassítja az emésztés során a gyomor ürülését, ezáltal megelőzi a vércukorszint ingadozását, ami gyakran további táplálékfelvételre ösztönözne. Másrészt növeli az inzulin és az antioxidánsok hatékonyságát. Amerikai kutatók lehetségesnek tartják, hogy esetleg inzulinhelyettesítőként is alkalmazható lesz a 2-es típusú cukorbetegség kezelésében.


segít a fogyásban

hopááá

2011. aug. 29. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj istenem.... ez az amerikai kutatósdizás már az agymra megy! Te mindent behiszel? Semmi valóság alapja nincs,csak az akaratgyenge kövér emberek hisznek el ilyet akik lusták egy kicsit is megmozgatni a feneküket(régen én is ilyen voltam,de hála az égnek mostmár nem).

Gondolom sűrűn jársz a feminára,mert ott tehet ilyen ostobaságokat olvasni...

hoppá

2011. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor egyél fahéjat.és majd fogysz.ha nem az már a te gondod.minek teszel fel kérdést akkor.ha te is tudod.
2011. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bix ***** válasza:

kérdező:


és akkor még mindig nem jutottunk sehova de akár azt is írhattad volna hogy


"blablabla nem értek hozzá csak idézgetek valami feminás cikket


hoppáááá"


a zsír energia, az energiát fel kell használni. nem sz@rod vagy izzadod ki. innentől lehet gyorsítani, meg inzulin szintet zsonglőrködni, attól még kvára nem mérhető a hatása, mert az energia felhasználásába már nem szól bele, nem éget kalóriát semmilyen módon.


innentől teljesen mindegy hogy iszod vagy nem, diéta és mozgással úgyis fogysz, ezek nélkül viszont semmit nem érsz el

2011. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mozgás+diéta+fahéj

és bejött. oppps.

egyébként is már egy csomó újságban is olvastam.

2011. aug. 30. 10:53
 9/11 bix ***** válasza:
100%

mozgás + diéta fahéj nélkül is működik

hooops


de most komolyan. ha megvan a mozgás és a diéta akkor fahéj nélkül is pont annyira fog működni mint vele.


én is nagyon sok lapban meg fórumon olvastam egetverő b@romságokat, akkor azok is igazak? ugyanmár. pl femina, nőklapja és társaik annyira relevánsak fogyis témában mint a hot vagy a bors vagy mittudomén melyik szennylap a tőzsdetippekben

2011. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ketchup penészes sajttal ahhoz egyél majonézet mustárral és hányni fgosz mint az állat
2011. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!