Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentő fogyasz...

Milyen étvágycsökkentő fogyasztószert ismertek?

Figyelt kérdés
Név kéne meg hogy mennyibe kerül. Meg hát hogy ha próbáltad neked bejött-e :D
2011. szept. 12. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csirke+rizs
2011. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

tukor... ha van otthon jo nagy akkor ingyen van, ha nincs akkor csak fenykepezd le magad.

aztan pedig egyel egeszsegesen keveset de sokszor es szepen lefogysz.


sajna vagy nem sajna nincsenek fogyasztoszerek, tapasztalatbol tudom, higgy nekem

2011. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
szerelem/szakítás garantáltan nem eszel 3-4napig nekem bejött,ledobtam 5kilót 3nap alatt:D
2011. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
vagy épp maga a szerelem..:D én tavaly nyáron 2-3 hét alatt ledobtam tuti 5 kg-t, baromi látványos volt. egyszerűen képtelen voltam enni a boldogságtól,csak és kizárólag joghurtot :D
2011. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Víz.
2011. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
gyomorfekély...
2011. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

háát.. különböző vegyszerek, mérgek rontják az emésztést, mint hogy betegséget okoznak elveszik az étvágyat. ilyen formában léteznek. (légyölő galóca, gyilkos galóca mérge például)

őőőmm.. lehet célszerű lenne elgondolkozni, hogy egészséges étrendet, napi 6 étkezést kövess, és akkor nem lennél különösebben éhes. persze most úgy adtam tippet, hogy nem tudom valakit meg akarsz mérgezni egy "fogyasztó szerrel" vagy magad használnád, ha magadnak kéne, akkor tényleg ajánlom a jó étrend megtervezését, és tartását.

2011. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a 90 napos diétát csinálom, és étvágycsökkentő tabl. nélkül. Tudom, sokan kritizálják, de én fogyok. Jó érzés, amikor megdicsérnek az ismerősök, barátok, hogy milyen csini vagyok. Nem nehéz kibirni, sőt egy idő után teljesen hozzá lehet szokni. Az Alli kapszuláról hallottam, de én nem próbáltam. Állítólag nem engedi a zsír felszívódását, és segít a fogyásban. Ha valaki bővebb infót tud róla, légyszi írja le! Köszi!
2011. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

csökkenti a zsír felszívódását. állítólag. ahammm..

a zsíroknak fontos szerepe van a teltségérzet kialakulásában. eddig tartott a normális válasz, a többit saját felelősségre olvassátok.


és az emberek fő energia bevitele koránt sem hinném, hogy zsírokkal történik, nem is beszélve arról, hogy zsírok nélkül meghalsz! de ez persze véletlen sem mozgat olyan embert ugye bár, aki annyit ért a táplálkozáshoz, hogy 3 napon át szénhidráton tengődik, utána "hajlandó" egy napig állati eredetű fehérjét is enni..

gratula.

2011. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hali, egyel RENDES kajat :) ez persze tag fogalom, alairom, de maskepp nem megy. Mivel nem tudok rolad semmit, nem jelezted, hogy miket eszel, eleg nehez tanacsot adni:) Leirnad, hogy miket eszel? Megkonnyiteni a helyzetet :)


Cheers :)

2011. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!