Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit fogyasztótabletta...

SlimFit fogyasztótabletta hatásos, eredmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már több, a szerrel kapcsolatos kérdést is feltettek az oldalon, de egyiknél sem találtam egyértelmű korrekt választ. Szeretném ha olyan kommentelők válaszolnának, akik már próbálták a Slimfit-et, és légyszi olyanok ne írjanak akik csak "okoskodnának" hogy csak sporttal lehet fogyni. A tablettára és a hatására vagyok kíváncsi! Emberek, kinek vált be? idő / kiló + tapasztalatok ??
2011. szept. 24. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=slimfit&sbmt..


bix kollega válasza:

"hogy a kérdésnél maradjak adipex. a slimfit természetes összetevőkre épül kevésbé hatékony, emellett mondjuk kevésbé vannak mellékhatásai is, de ha már szemetet szedsz és kockázatnak teszed ki magad akkor annyira mindegy, legyen durva...


egyébként egyiket se szedném be, hosszútávon egyiket se lehet szedni, így csak a tüneteket kezeled nem a problémát oldod meg. ergó visszahízol ennyi."


tehát természetes összetevő, mit vársz? még csak nem is rendes szintetikus drog. hogy kevesebb mellékhatása van.. kit érdekel. rég nem az egészséged motivál, ha ilyeneket szednél. hiszen étvágycsökkentő vagy hasonlók mellett nem tudsz kiegyensúlyozottan étkezni, minőségi éhezésed lesz (ezekkel simán megoldható a mennyiségi is) szét fogod ba.szni magad. úgy aránylag. mert a test igen sokat bír.. csak van egy halálos pont. na utólag mindég meg lehet állapítani, hogy odáig bírta.

2011. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és bíztató választ, de én nem erre voltam kíváncsi! Engem az érdekelne hogy mennyire hatásos, ?kiló/?idő és egy olyan embertől, aki kipróbálta, mert amit leírtál, attól nem lettem okosabb!
2011. szept. 25. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:

kiló/idő dimenziójú választ nem fogsz kapni értékelhetőt, mert minden emberre máshogy hagynak drogok, gyógyszerek, készítmények.

normális diétánál lehet beállítani, hogy mondjuk 0,5-1kg zsír fogyjon rólad 1 hét alatt, nem ilyen sza.rokkal. de hát, ha nem találtad hasznosnak a válaszom, akkor sajnálom.

ezzel a biztatós dumával pedig nem tudom mire céloztál. a világ egyik legnagyobb baromságáról, fogyasztószerekről beszélünk, milyen biztatást vársz?

2011. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél! Már lassan több mint 4 éve volt egy autóbalesetem, ahol eltörött a gerincem, pontosabban a 7-es csigolyám. 1 hónapig folyamatosan feküdtem a kórházban. 1 évig nem sportolhattam semmilyen formában sem, és a 158-160 cm-es magasságomhoz és a régi 58-60 kg-ból lett ugyanugy 160 cm 82-85 kg. Diétáztam, mellette konditerem de olyan nagyon látványosan soha nem sikerült lefogynom. Zavar a súlyom, eljárok minden késődélután futni, leszoktam a dohányzásról is, de nem látványos a fogyás. Ezért az utolsó reményem ezek a "hüye" tabletták.. :/
2011. szept. 25. 14:13
 5/10 anonim válasza:
Szia! én már próbáltam a slimfitet.igaz nem betegség miatt,szimplán csak lustaságból,de mellette azért tartottam a diétát.én 164 cm vagyok,72 kg voltam,a kapszulával sikerült egyelőre 67re fogynom.
2011. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

100-ból 95 embernél a "diéta" valami nagyon elb.aszott étrendet jelent. biztos, hogy te úgy ettél, ahogyan az ideális lett volna?

nem találtam képet.. mindegy, ég és föld a különbség egy sportolón szálkásítás előtt és után, mert egyszer zsíros, egyszer pedig nem látni zsír takarást rajta. lényegében azt hiszem ennél kevesen kívánnának többet.

2011. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kucseg válasza:
Sziasztok!nekem 3 hónap alatt sikerült lefogyni 8 kilót ugy, hogy egy hétig csináltam a diétát amit ajánlottak hozzá,de azután is figyeltema kaloriabevitelt.nem volt semmilyen mellékhatása.
2011. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én szedtem a slimfitet 4 hónapig.Lefogytam 15 kilót.Nem éreztem semmilyen mellékhatást sem.Kb ennyit akartam fogyni ugyh sztem jó választás volt,mert előtte a kipróbáltam a perfect slimet is de az semmit nem használt.
2011. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
és mozogtál is emllette vagy csak a tablettát szedted? légyszi írj!!!
2012. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hali!

Én is edzettem,meg diétáztam,de a slim adott egy kis lökést,kiegészítésként nekem mindenképp jó volt,nélküle nálam sem volt szembetűnő a fogyás.

2012. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!