Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megéri 16 évesen ha le akarok...

Megéri 16 évesen ha le akarok dobni egy 5-6kg-t szedni valami zsírégetőt?

Figyelt kérdés

a biotech termékeit nézegetem, de most az egyik terméken meglepődtem. úgy tudtam, hogy ugyebár a zsírból nincs izom, ám itt mégis ilyesmit ír:

[link]

"Segítségével a test az elraktározott zsírszövetet megfelelő mozgás mellett izomszövetté alakítja át."

igazából mindegy, de miben segítenek az ilyen termékek? illetve, megéri-e? azért kezdtem el gondolkodni ezen, mert itt a hideg és így már se futni, se biciklizni nem fogok tudni járni, általában délután már 6°C köré esik, ami elég hideg és másnapra ilyenkor meg szoktam fázni.


2011. okt. 21. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Olvasd el még egyszer! "megfelelő mozgás mellett"

Tehát nem úszod meg, vagy kövér maradsz.

Egyébként ez egyszerű fehérje, amit a gyúrósok is használnak, segít izmost növelni, de a zsír nem fog csak a szedéstől lemenni.

2011. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja valamint fiú vagyok ha ez számít valamit. :D
2011. okt. 21. 19:50
 3/12 A kérdező kommentje:
azt tudom, persze nem is zabálnék mellette szar kajákat, hanem diétáznék csak most a mozgást nem tudom, tornázok itthon, de az messze nem ér annyit, mint a futás.
2011. okt. 21. 19:51
 4/12 A kérdező kommentje:
meg engem csak ez a segítségével a zsírt izommá alakítja a fura, úgy tudom/tudtam, hogy ilyen nem létezik, ami logikus lenne.
2011. okt. 21. 19:52
 5/12 anonim válasza:
marketing szöveg
2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:

zsírt izommá alakítani tényleg nem lehetséges, ezt jól tudod.

fogyókúrás étrendet kövess és akkor rendben lesz nem kell ilyen fogyibogyit szedni.

a mozgás az nem ártana ha más nem akkor ugráló kötelezz ha már futni nem akarsz a hidegben.

ja és arra figyelj hogy magas proteint vigyél be hogy az izmaidat megvédd a fogyástól.

legalább 2,5-3 g/tskg kellene a fogyás idejére.

2011. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez kb milyen mennyiségű húst jelent naponta?
2011. okt. 21. 22:09
 8/12 dirtboy ***** válasza:

nem tudom a súlyodat és anélkül nem tudom megmondani.

egyébként csak húsból könnyű kiszámolni hogy mennyi kell.

pl.nézel egy táblázatot ott mondjuk látod hogy csirkemell filé 100gban van 24g protein.

és ha mondjuk 70kiló vagy akkor 2,5g/tskg-nyi protein 175grammot jelet.

azaz 175 osztva 24-el,és megkapod hogy 730g csirkemellben van 175g protein.

persze más kajában lévő proteint is számolni kell.

mivel az nem csekély mennyiség ezért érdemes lenne protein táplálék kiegészítőt venni amivel rá tudsz arra segíteni hogy minél kevesebb mennyiségű kajából meglegyen a 175g protein.

ajánlatom a power protein ami minden téren nagyon olcsónak számít viszont nagyon jóféle proteineket tartalmaz.

[link]

2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ja hát igen ezért vannak tkiegek hogy ne kelljen napi 1 kiló csirkemellet megenni
2011. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ne már, hogy tápkiegek nélkül már diétázni se lehet?
2011. okt. 21. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!