Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megéri 16 évesen ha le akarok...

Megéri 16 évesen ha le akarok dobni egy 5-6kg-t szedni valami zsírégetőt?

Figyelt kérdés

a biotech termékeit nézegetem, de most az egyik terméken meglepődtem. úgy tudtam, hogy ugyebár a zsírból nincs izom, ám itt mégis ilyesmit ír:

[link]

"Segítségével a test az elraktározott zsírszövetet megfelelő mozgás mellett izomszövetté alakítja át."

igazából mindegy, de miben segítenek az ilyen termékek? illetve, megéri-e? azért kezdtem el gondolkodni ezen, mert itt a hideg és így már se futni, se biciklizni nem fogok tudni járni, általában délután már 6°C köré esik, ami elég hideg és másnapra ilyenkor meg szoktam fázni.


2011. okt. 21. 19:46
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:

de lehet csak sokkal kényelmetlenebb.

nem kell félni a tápkiegtől nincs benne semmi kox vagy hasonló szarság amitől bármi bajod is lehetne.

kivéve a laktóz érzékenyeket,nekik vigyázni kell hogy mit vesznek de gondolom neked nincs ilyen problémád úgy hogy vehetsz bátran tápkieget. nem lesz tőle semmi bajod csak a pénztárcád lesz vastagabb /ugyanis a power olcsóbb mint a csirkemell/ és kényelmesebb lesz a kajálás.

2011. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hehe.. jah.. a 100%whey amikor lendületbe jön... :D


átlag embernek, ha nincs nagyobb izomtömege, mert még életében nem tömegelt egy évet, nem kell 2,5g/ttkg fehérje.. de tényleg nem.

én úgy számolnék, hogy 1-1,5g/ttkg fehérjét ami teljesértékű, tehát a kenyérből, almából ami jön azt nem számolnám bele, de ezt is száraz tömegre. így mondjuk 60 kiló körüli száraz tömege van valakinek, akkor 60-90g körüli teljesértékű fehérjét visz be, + sok minden mással is eszik még proteint. ha kevésnek tartja, akkor 70-140g-ra teszi, de ne feledjük el, nincs olyan izomtömeg, ami "fölöslegesnek" tűnik, mert nem tömegelt tudtommal.

2011. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!