Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard mellett szabad?

Adipex Retard mellett szabad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy szabad-e Adipex Retard szedése mellett


- kávét inni

- alkoholt fogyasztani

- teát inni ?


Köszi előre is! :)

Üdv!


2011. okt. 27. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

serkentőszer, tehát az alkohol ellentétes hatású.

teából lassan szívódik fel a koffein, én azt mondom, hogy pont emiatt nem olyan vészes már a gyógyszer hatásaihoz képest. KV-t viszont önmagát is elég könnyű túladagolni, ha mindneképp gyógyszert szednél, akkor kv-ra figyelj.

ha meg érdekel az egészséged, akkor a gyógyszerhez sem nyúlsz.

2011. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kávét alkoholt NEM!

Teát lehet.

2011. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. okt. 27. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Én éppen most szedem az Adipexet. A mellékletben az áll, hogy alkoholt nem szabad fogyasztani mellette. A kávé, tea nincs tiltva. Én napi 2 kávét iszom meg mellette, ez szokásom volt azelőtt is. Nem alszom rosszabbul így sem, mint a gyógyszert megelőzően.

Nyilván, a gyógyszer szedése mellett figyelned kell a vérnyomásodra és ha túl magas, akkor nem ajánlott kávét inni, de ha nem viszi fel a vérnyomásodat a normál feletti értékre, akkor szerintem semmi akadálya, hogy kávézz, teázz.

2011. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A KOCKÁZATOK ÉS MELLÉKHATÁSOK TEKINTETÉBEN MI A FSZT KELL CSINÁLNI?
2011. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tovább drogozni ;)
2011. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
??
2011. nov. 12. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
"A KOCKÁZATOK ÉS MELLÉKHATÁSOK TEKINTETÉBEN MI A FSZT KELL CSINÁLNI?" --> tovább szedni a sz.arokat. (drognak tekintek mindent, ami a "drog" definícióba beletartozik. így az agy éhségközpontját manipuláló vegyületeket is)
2011. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!