Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard? ( . )

Adipex Retard? ( . )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy pár kérdésem az Adipex Retarddal kapcsolatban.

-Mennyit kell beszedni belőle? 1 db/nap?

-Befolyásolja-e a fogamzásgátló hatását?


Köszi előre is!

Üdv. :)


2011. okt. 14. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hallotam még a szerről de gondoltam válaszolok neked. Beirtam gugliba kidobta a weboldalát, idéznék egy kis részt a szövegből:


"A máj biztosan nem fog tönkremenni a gyógyszer következményeként, mert bár keresztülhalad rajta, ez nem rendhagyó, hisz minden szájon át alkalmazott gyógyszer keresztülhalad rajta, még az Aspirin, vagy egy sima fejfájás csillapító is. Hormonproblémái sem lesznek az embernek, mivel az Adipex semmilyen hormont nem tartalmaz, ebből kifolyólag nincs hatással a fogamzásgátló hatására, tehát nyugodtan lehet szedni mellette. "


Ebből megkaptad a választ de szeretném felhívni a figyelmed egy apróságra. Eleve az egész weboldal ovodás szintű.Az idézett szövegrészben azzal érvel hogy nem káros a májra, mert más gyógyszerek is keresztül haladnak a májon, de ezt te is olvashattad. Az elérhetőség címszó alatt nincs semmilyen tényleges cím, cégnév, postafiók, SŐT! egy mobilszám és egy magánszemély emailcime van odairva. Az oldalon azt állitja hogy ez egy magyarországon nem kapható gyógyszer, de más fejlett európai országokban igen. Hát utánnanéztem elárulnám hogy marhára nem igaz, eleve nincs is angol vagy más nyelvű weblapja és semmilyen megbízható forrás nem említ ilyen gyógyszert csak idióta fogyókúrás fórumok és szennylapok említik. Nem kertelek tovább kimondom ,a vak is látja hogy ez egy nagy átbszás.

MELLESLEG minden fogyókúrás készítmény az ,csak a többinek van normális reklámkampánya.

Idéznék még azért egy picit hogy legyen min röhögni


"Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer(gyakorlatilag blokkolja az éhségközpontot) drasztikusan csökkenti az éhségérzetet, gyorsítja az anyagcserét, emeli a pulzusszámot, ezáltal készteti a szervezetet a zsírégetésre. Gyakorlatilag a pulzusszám megemelkedésével egy olyan állapot jön létre mintha épp sport közben lenne az ember, így a retard hatásnak köszönhetően egész nap folyamatos a zsírégetés. "


Ez akkora baromság hogy még naftalin ernőt is felülmúlja! Aki ennek felül az nagyon súlyos agyi károsult. Bár több ennél sokkal népszerűbb termék esetén még ennél is nagyobb baromságokat írnak, de azok a termékek legalább nem veszélyesek csak hatástalanok.

2011. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer" drog.


Kérdezd meg szerintem a háziorvosod, ha épp. ő egy kompetens orvos esetleg a fogamzásgátlóval kapcsolatban! bár lehet arra tényleg nincs hatással.

egyébként drogokkal gyakorlatilag csak koplalás érhető el, így meg ugye nem lehet zsírból fogyni, csak már kóros állapotban, izomvesztés után..

2011. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem használnám ezt az Adipexet kúraszerűen. Vagy a diétád elején max 2 hétig hogy segítsen rászokatni a diétás kajákra,és ne kívánd a ch dús és zsírosabb ételeket. Vagy pedig ha nagy családi rendezvény vagy ünnepség(karácsony,húsvét)van akkor azon a napon beveszel egyet és nem lesz akkora az étvágyad.
2011. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem, kb 50 szemet szedtem be 4 hònap alatt,10esével 20asàval, 0 sport volt mellette, és fogytam 15 kgot. Szeptember eleje óta nem szedem ès egy dkg sem jött vissza

Ha érdekel még vmi, kérdezz nyugodtan!:)

Itt úgyis csak olyanok válaszolnak és magyaráznak, akik nem ismerik, csak okoskodnak

2011. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát még jó hogy. nem hülyézem le azokat, akik a rossz tapasztalataikat szokták leírni, de mégis egyszer voltak olyan 'okosok' hogy drogokat használjanak, koplaljanak etc.


viszont az írásaik mindég nagyon elgondolkodtatók.


okoskodásról annyit, hogy nem nagy kunszt az emberi szervezet és a táplálkozás alapjaival tisztában lenni.. valakinek ezek már okoskodások. gratulálok hozzá.

tény viszont: éhségközpontra ható gyógyszer miatt nem eszel, király vagy, nyilván fogyni fogsz. minőségi éhezés ne zavarjon, így is úgy is elhullasz, végül is tök mindegy, közben hogyan élsz illetve meddig bírod.. amúgy viccen kívül, ebben van valami. bár én még valamelyest hiszek benne, hogy az egészségnek értéke van, és ehhez mondjuk nem árt úgy kajálni, hogy lehetőleg az egészség meg is maradjon, az izomtömegemmel együtt..

2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb és pont ugyanolyan hatásos speedezni. Ha már az egészségedet nem félted, akkor használj nyugodtan speedet, azt kevésbé hamisítják mint ezek a szarokat.
2011. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Németorszában a háziorvos felírja a túlsúlyos embereknek kérésre. Nálunk van betiltva és az az oka hogy vannak hülyék akik nem esznek mellette semmit. Napi egyet szedsz, a fogamzásgátlót nem befolyásolja. Ne szedj be 30 szemnél többet. Nem érdemes minden nap bevenni, ha menet közben úgy tapasztalod hogy megvagy nélküle is. Ne igyál mellé kávét ha teheted. És egyél valamennyire, mert az emésztésnek be kell indulnia. Rendes reggeli, ebég előtt beveszed, utána már csak főzelék, sovány husi, saláta.
2011. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!