Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Apidexet szedhetem 2 naponta?

Apidexet szedhetem 2 naponta?

Figyelt kérdés

Szóval, nem azért vagyok itt, hogy mindenféle "nagyon okos" embertől kérjek tanácsot hanem, hogy hozzá értő segítsen.

Nem vagyok túlsúlyos, de mégis erre a választásra került sor nálam. Csupán 7-10 kgtól szeretnék megszabadulni, az hogy miért pont ezt választottam az már magánügy. Az lenne a kérdésem, hogy elég lenne-e ha vennék 10 szemet és azt szedném 20 napig, 2 naponta? Vagy úgy veszít a hatásából? Mellette persze fehérjedús étrend és edzés. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2011. nov. 3. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én csak a nagy "kísértő napokon" szoktam bevenni egyet(karácsony,szilveszter,szülinap,nagy családi lakomák stb).

És tényleg elnyomja az étvágyat. Kúraszerűen én nem merném mert sok rosszat hallani. Szerintem akkor vedd be ha nagyon nem bírsz magaddal és zabálnál.

2011. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,ha egyébként tudod tatrtani a diétát és nem vagy kívánós akkor ez teljesen felesleges neked.
2011. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A baj ott kezdődik, hogy már nem tudok egy diétát sem tartani 3 napnál tovább...
2011. nov. 3. 11:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert a diétának nem kell feltétlen hungarocelből,ízetlen natúr joghurtból,korpovit kekszől állnia. Nem csoda ha sokan feladják,mert ezt nem lehet bírni.

Egyél azt amit szeretnél,de olyat egyél amit te készítesz és tudod pontosan méregetni és számolni a kalóriákat.

Pár kérdéssel arréb írtam 2ebédet,ami nem tűnik diétásnak,de a mennyiségek korlátozásával simán beépíthető és nem kell a finom falatok után sóvárognod.

2011. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha nem tudod tartani,mert kívánós vagy akkor persze szedheted az adit 2naponta. De tényleg ne sokáig,csak amíg a szervezeted átáll hogy kevesebb étellel is beérd.
2011. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már lefogytam 54 ről 38 ra, akkor megtanultam milyen a poklok pokla... ma már azért nem tudok betartani egyetlen diétát sem. Pedig már nem olyan módszerrel teszem mint anno. És most a cél sem 38. Ezért voltam kíváncsi mi lenne ha bevezetnék egy ilyen gyógyszert...
2011. nov. 3. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Ajjajj....és hány cm vagy? Ugyen nem tevagy a 176cm-es tegnapi rossz párkapcsolatos? Mert akkor felejtsd el ezt a cuccot mert nem kell fogynod!
2011. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok az :) én 158 vagyok =/
2011. nov. 3. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó:) Mondjuk az a 38kg még így is rémes lehetett.

Most amúgy hány kg is vagy?


A lényeg a lényeg,hogy szedd ha úgy látod,de ne tovább mint egy hónap! Csak tényleg addig amíg hozzászokik a szervezeted a "diétás" életmódhoz. Én is így csináltam,én a diétám elején 2hétig szedtem,de akkor még minden nap. Segítet is,utánna már nem volt szükségem rá. E nélkül is leadtam mára már az összes feleslegemet. Csak akkor kapok be egy szemet ha tudom hogy nagy evészet lesz aznap.

2011. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
50 vagyok =/ 158 hoz ez nem túl "karcsú". 40-43 a jelenlegi álomsúly. De inkább az számít, hogy jól érezzem magam a bőrömbe, és így nem érzem jól. Köszönöm a tanácsot. Kipróbálom. 20 nap az nem a világ vége... azt írja/mondják is, hogy 1 hónap -5-10 kg. szóval ha rásegítek kicsit akkor 20 nap alatt el is érem amit akarok. Remélhetőleg. :)
2011. nov. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!