Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztó szer mellet milyen...

Fogyasztó szer mellet milyen edzéstervet és étrendet használtok?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha csak olyan válaszokat kapnék ami mögött saját tapasztalatok vannak!!!
2011. nov. 10. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fogyasztószert használsz?
2011. nov. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztószert ne használj(nem is célszerü, mert tönkreteszi a szervezetedet, és emellett nem is használ).
2011. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

valamilyen zsírégetőt ha szedsz az teljesen jó sztem. l karnitines dolgok állítólag jók.

Én kihagynám az étrendemből a kenyeret, tésztát, és inkább fehérje dús ételeket ennék, ahogyan azt teszem és próbálom is.

Edzeni mindenképpen kell, vagy aerobic, vagy fitness. zsírégetéshez futás,sétálás ajánlott hosszú ideig, és súlyzós edzésnél pedig kis súllyal sokszor mindenből. Pontos számot nem tudok, mert csak alap dolgokkal vagyok tisztában, ebben egy teremdző, vagy tréner segíteni fog neked. Sok sikert!

2011. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kis súlyokkal sok ismétlést sosem edzünk O_O

és fogyasztó akármi mellett is az számít mennyit eszel, tehát az étrend alapja mindig is a kontrollált energia és tápanyagbevitel volt/lesz.

2011. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!