Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már bárki is fogyasztó...

Fogyott már bárki is fogyasztószerrel mellékhatások nélkül? Ha igen mivel? Meddig szedte? Mennyit fogyott?

Figyelt kérdés

nem hiszek amúgy ezekben csak érdekel mert egyet talán kipróbálnék

válaszokat előre is megköszönöm


2011. nov. 23. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem fogyasztószerrel, csak zsírégető segítségével. diétáztam már 10 hete, és 3 kg ment le, pedig mindent rendesen csináltam. azt mondták, az anyagcserém lassú, ezért kezdtem el szedni egy pyruvat nevű tablettát. ez nem fogyasztószer, meg nem is gyógyszer, csak egy táplálékkiegészítő, ami aktiválja a zsírégetést. diéta és mozgás nélkül persze ló@t se ér, de 3 hete szedem, és eddig -4 kg :) szóval nekem nagyon jót tesz, felpörgeti az anyagcserém, az edzéshez is több energiám van.
2011. nov. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én termogenikus zsírégetőt használtam/használok, mert már csak pár kg plusz van rajtam, amitől nagyon nehéz megszabadulni. Persze mindent pontosan betartottam, és semmi egyéb betegségem nincs, ami a szedését gátolhatta volna (jó alaposan utánanéztem, hogy kell szedni, mert nagyon nem mindegy)

Kg-ban nem tudom, mennyit fogytam, de már 1-2 hét után látszott valamennyi eredmény - persze diéta, és mozgás mellett:)

2011. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sem hittem benne, teljesen más okból kifolyólag kezdtem el szedni az Oxytarmot (ez egy ilyen tisztító, méregtelenítő készítmény emésztőrendszeri problémákra), aztán egyszer csak elkezdtem magam jobban érezni, meg le is ment pár kiló és "vérszemet" kaptam :) Akkor volt pont valami akció, hogy Oxytarm meg 30Days fogyókúrás étrendkiegészítő együtt, úgyhogy gondoltam, akkor már kipróbálom, ha már így bele jöttem, úgyhogy beruháztam egy csomagra, meg egy edzőterem bérletre :) Lement 15 kiló, a bogyik elfogytak, az edzőterem maradt, a +15 kiló nem jött vissza. Annyi mellékhatása volt, hogy eleinte nyilván többször mentem a klóra, de ezen kívül semmi :)
2011. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, valaminek pont a mellékhatására építenek. pl. az étvágytalanságra.

a többi válaszban leírtak meg tök szépek. én 2 szóval 'kalória deficitnek' nevezem ezeket.

2012. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!