Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodiet spray-ról vagy Hoodia...

Hoodiet spray-ról vagy Hoodia P57 kapszuláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem kérek lehurrogós kommentet, azokra vagyok kíváncsi, akik próbálták.

2011. nov. 25. 03:43
 1/9 anonim ***** válasza:

P57-em volt, van. Egy rakat nulla.

Bevettem, de utána ugyanúgy ettem, már akkor jutott eszembe, hogy én vettem be kapszulát és nem kellett volna éhesnek lennem, amikor a vacsi közepén jártam.

Semmit nem ér!!! :(

2011. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is "ettem" egy levél Hoodia kapszulát, tényleg nem ér semmit...ugyanúgy volt étvágyam:(
2011. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
nekem nagyon bevalt, 15kilot fogytam. a barataim is rakaptak, ok is 10-15 kilonal jarnak. ez nem csodabogyo csak etvagycsokkento. muzli, teljeskuorlesu etelek reggelire, kaveba, teaba cukor helyett edesito, normal konnyu ebed, 6 elott laza vacsi, akar eleg egy alma. 6 utan semmi. sok folyadek. nalam 2 het utan kezdett hatni, baratnomnel azonnal. ezenkivul napi kb 20 perc sima seta csidakat tesz. a hoodia segit eletmodot valtani, de akarni es tenni kell erte.
2011. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
utolso vagyok, a kapszularol beszeltem. :) orvossal is megnezettem, elismerte. kicsit eroltesd meg magad, menni fog! :) hajraa
2011. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Utolsót olvasva sztem az étrendjével a kapszula nélkül is ezt érte volna el.
2011. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy csomó hamisított P57 van forgalomban, az eredetihez megszólalásig hasonló csomgolásban így nem mindegy, honnan szerzed be. Én második nekifutásra találtam rá arra a változatra, amelyik tényleg elvette az étvágyamat. Ettől függetlenül diétázni és mozogni kell mellette, csak segít, hogy ne kopogjon a szemed az éhségtől.
2011. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
kedves 12:29, en is errol beszeltem, hogy ez nem csodabogyo, hanem etvagycsokkento. kapszula nelkul viszont nem tudtamvolna eletmodot valtani, es ezt az etrendet betartani. 3 honapja nem szedem, minden tokeletes. ez csak a kezdo lokest adja, a zsirleszivast mashol vegzik :)
2011. nov. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 babóca23 válasza:

Az én kérdésem az lenne,hogy miért nem fogyok a Hoodiától??Napi egy kapszula,reggeli után!A nassolás az teljesen megszűnt.Nem kívánom azokat a dolgokat amiket ezelőtt megettem.Ez még rendeben is van...annyi,hogy a hasam az naon szép lett és talán az arcomon látszik.Kg-ban nem vehető észre csak a nadrágok lógnak rajtam!Ezt nem értem!!Mi a baj??Nem iszok kellő vízet??

Előre is köszönöm a választ!!!

:-)

2012. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, hogy látni látod a különbséget, de kg-ban nem. Fura, de végül is a lényeg, hogy látványos legyen nem?
2013. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!