Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lenne latvanyos eredmenye, ha...

Lenne latvanyos eredmenye, ha rendszeres etkezes (3x naponta fel adag) es napi 1 ora mellett tiamint szednek es zoldteat innek? Vagy esetleg a zoldtea helyett valami mas otlet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A küzdősportokat én is tudom ajánlani -csináltam is (nő létemre)-, most sajnos a saját hibámból lesérültem és ki tudja, hogy folytathatom-e...de ez egy más kérdés:)

Ezek között is van olyan, ami az izületekre nem olyan megterhelő. Általában heti 3 edzés (valahol több/kevesebb) van 1,5 óra. Viszont kötött időpontban. Ha ez neked nem megoldható, akkor lehet otthon is tornázni, ez mondjuk nagyobb lehetőségeket ad, mert nem fix időpontosak. Könnyebbel kell kezdeni, mert az izmokat nem szabad megterhelni még akkor sem ha valaki azt mondja nyavalyogsz és kifogásokat keresel. Ezzel ne foglalkozz. Idővel persze lehet.

Az étkezésnek napi 5 alkalomnak kell lennie, hogy az anyagcseréd beinduljon. Nyilván tisztában vagy azzal, hogy no cukros étel/ital, illetve finomlisztes és édesítőszeres dolgoknak is lőttek.

A sütéshez kókuszzsírt ajánlom (nem azért mert nincs kalóriatartalma, dehogyisnem:), hanem mert az egyik legegészségesebb fajta. Nem szabad az egész étkezésnek görcsösnek lennie, mert minden az agyban dől el....

2011. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tudod, a legnehezebb az embernek a környezetével megbírkóznia, főleg, ha a kritika forrása elsődlegesen a férje....ezt sohasem értettem igazán... Ez pszichésen fog taccsra vágni és akkor lőttek az egészségednek is teljesen.

Az emberi el nem fogadás az gyilkos tud lenni, és főleg, ha ott van egy kisbaba, kisgyerek is...

Ne a férjedért tedd, ne másokért ÖNMAGADÉRT. Az a férfi, aki nem fogadja el a feleségét, mert most nem olyan mint amikor elvette az szánalmas. Ez privát véleményem.

Nők milliói küzdenek azzal a szellemmel, amit a környezetük enged ki feléjük. A férjednek NEM megjegyzéseket kellene rád tenni, hanem segíteni. Mondjuk el megy veled sétálni, kocogni, vagy vigyáz addig a picire amig te tornázol, táncolsz stb...nem ez lenne a helyes? Persze, megszólni a másikat mindig könnyebb. Hidd el, ha a fejedben rendet teszel, és következetes leszel, menni fog.

2011. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Koszonom, holnap uj nap es uj idoszamitas kezdodik. Remelem menni fog, mert ezt a helyzetet mar nem birom elviselni.
2011. nov. 27. 12:33
 24/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Egy kis segítség:))

2011. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nemkell tartanod a zoldteatol, csak megfosat! En mar egy fel eve hasznalom!
2011. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a linkeket. Az 5 perces nagyon jol esett reggel, igazan felfrissitett :)
2011. nov. 28. 11:40
 27/27 A kérdező kommentje:
Minden reggel es este megy az 5 perces, naponta 5x eszek. -1kg mar lement es az energiam is tobb. Nagyon koszonom a segitseget!!! :D
2011. dec. 5. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!