Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a PinnoThin-es szerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


PinnoThin elvileg elűzi az éhséget. Ez tényleg működik? Tehát ha este fél7kor annyira éhes vagyok, hogy megőrülök ha nem vághatok be 4szelet kenyeret, vagy más szénhidrátot, akkor ennek szedésével ez megszűnik, és olyan mintha ettem volna?

Vagy van esetleg jobb ilyen szer, ami elűzi az éhséget?

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. nov. 29. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

"A szubjektív éhségérzet-értékek is ugyanezt tükrözték: a 30. percben az "evés iránti vágy" és a "várható ételfogyasztás" vizuális analóg skálán kapott értekei 29%-kal és 36%-kal voltak alacsonyabbak a placebó alkalmazásánál becsült értékeknél. Mindezek valószínűsítik, hogy az olyan természetes eredetű kivonatok mint a PinnoThin™ szerepet játszhatnak a testtömeg szabályozásában. További kutatások szükségesek a pinolénsav hatóanyagú étrendkiegészítők testtömegre és testünkre gyakorolt hosszú távú hatásainak pontosabb meghatározásához."

Ez egy kivonat egy cikkből... de az utolsó mondat nekem nagyon nem tetszik...szerinted megéri?

Biztosan nem szűnik meg az éhségérzeted, ne várj csodát tőle, mint ahogy semmilyen ilyen és hasonló terméktől.

Ez hiú ábránd és valójában ezek mind az emberi akarat, küzdés, mértékletesség alól adnak felmentést...Ígérnek mindent..holnap egy újabb termék jön....és egy újabb, és egy mégújabb. Szerinted ezt meddig lehet csinálni?

2011. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!