Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeri valaki a Weight Loss...

Ismeri valaki a Weight Loss tablettát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Esetleg hallomásból, de nem az internetről?

SEMMIFÉLE kioktatásra nem vagyok kíváncsi a diétázásról és a sportról, csak az érdekel, amit kérdezek!

Köszönöm!


2011. dec. 6. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
mi az hogy nem vagy kíváncsi? pedig sajnos nem létezik fogyitabletta. a fogyáshoz energia kell és/vagy ch csökkentés, a tabletta maximum megkönnyíti az anyagcserét és zsírégetést különböző folyamatok által, de nem fogyaszt. egyik sem hatásosabb, mint a tápkieggyártók termékei, pl L-carnitin, alpha burn stb, de legalább drágább.
2011. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, aki itt szeretné fitoktatni tudását! Fitness- és egészségkomplexben vagyok edző, tehát nekem nem kell megmagyaráznod, hogy mennek ezek a dolgok. Nincs szükségem sem tablettára, sem fogyásra, de ha ahhoz kérnék tanácsot, akkor pontosan az állna a kérdésben! Ezt jelenti az, hogy nem vagyok másra kíváncsi, csak arra, amit kérdeztem!
2011. dec. 6. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor miért kérdezed? hiszen te is tudhatod akkor, hogy baromság az egész. Ez miért fitogtatás?
2011. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem magyarázkondi, próbáld elképzelni, hogyan lehetséges valaki olyasmire kíváncsi, amit nem saját maga akar használni!
2011. dec. 6. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma van Mikulás. De ahogy a Télapó nem létezik, csodák sincsenek, de ha tényleg az vagy, akinek kiadod magad, akkor ezt pontosan tudod.
2011. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Látom, ebből már nem lesz semmi...

Konkrétan olyan válaszokra számítottam, mint pl.: két hónap alatt nem fogytam tőle semmit. Vagy: kisebb lett az étvágyam, de attól még ugyanúgy ettem, ezért nem fogytam. Vagy: rendbetette az anyagcserémet, folyamatosan jártam a wc-re és fogytam is három kilót egy hónap alatt...

Mert az anyós barátnője nekem nem hisz, csak annak, amit a neten olvas!

2011. dec. 7. 22:29
 7/11 anonim válasza:
100%
Én 3 napja szedem ezt a tablettát. Mérlegem nincs így nem tudom fogytam-e, de máshogy érzem magam. Amit úgy észrevettem mikor beveszem reggel a tablettát egy kis idő mulva éhes leszek. Ez azért furcsa mert én eddig délután 3-4 ig nem ettem mert nem voltam éhes. Viszont kevesebb kajától is jól lakok:)Tegnap azt vettem észre hogy visszatért a ruganyos járásom, nem vonszolom magam mint eddig. Nem vagyok folyamatosan álmos.Na majd még írok később, most még uj a dolog és bekell szereznem egy mérleget:)
2011. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Beszedtem mindet eredmény 0 fogyás:( Esetleg arra jó volt hogy nemvagyok álomkóros. Amikor rendeltem azt írták hogy visszafizetik az árát ha nem válik be . Na az is egy átverés mert a szállító céghez nem küldheted, Amerikába kell a gyártónak visszaküldeni az meg egy vagyon.
2012. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mit kell visszaküldeni? Hiszen akkor derül ki, hogy hatástalan volt, amikor elfogytak a tabletták. Az üres dobozt??
2012. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Loller válasza:

Igen valahogy sejtettem, hogy nem fog használni. Mindegyik test máshogy reagál.


A fogyasztásra igenis van csoda szer csak káros.

Neve: Koffein, Taurin, Anfetamin, Metanfetamin.

Késztetik a szervezetet, hogy többet dolgozzon és sportolás közben olyan mennyiségű tömeget le lehet adni, hogy az hihetetlen. Magyarországon az ehhez hasonló termékek betiltásra kerültek.

Nevet nem mondok mivel 14!!!! éves gyerekeknek is kiadják!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem találtam ki részese voltam...


na most az abban található mértékű anyag leterheli a szívet és a szervezetet.... :S

2012. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!