Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipexet csak internetről...

Adipexet csak internetről lehet rendelni? Nem lehet esetleg Bioboltba hozzájutni? Ha igen, kb mennyiért? Vag tudnátok ajánlani nekem fogyasztószert ötezer forint alatt amit lehet gyógyszertárbn kapni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Adipex Bioboltban... :)))))))))))))))))))))
2011. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek fogyasztószerek, csak ha lennének, akkor nem egyre több kövér lenne, hanem egyre kevesebb!

Az adipex egy veszélyes gyógyszer, nem véletlen, hogy csak receptre lehet kapni, sőt itthon azt hiszem arra sem. A neten rendelhető kétes eredetű dolgokat én kihagynám, 99%-ban nem eredetiek, ki tudja mi van bennük.

Ráadásul az adipex kihajtja a szervezetből a káliumot, izomgörcsöket okoz, iszonyatos fejfájást lehet tőle kapni, rossz esetben pedig akár szívmegállás is lehetséges. És ugye egy életen át sem lehet szedni, így ha valaki nem változtat az életmódján, az ugyanúgy visszahízik, ha egyáltalán lefogy az adipextől. Na mindegy, leírtuk ezt itt már százszor, nem nagyon szokott értelme lenni :)

2011. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én szedtem az adipexet, 15kgt fogytam tőle, ha kell infó, hogy honnan rendeltem (netről), szólj.
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én bioboltabn vettem. Akié a bolt, ismerjük közel 15 éve és sz@rt nem adna nekem. Ő ajánlotta. Nekem bevált. De nálunk a gyógyszertárban is lehet kapni és recept nélkül.
2011. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Adipex gyártását ezen a néven leállították,viszont van ugyanez más néven.Mivel nálunk nem engedélyezett,ezért csak neten lehet rendelni.Ausztriában,vagy Szlovákiában viszont,ha a háziorvos felírja neked ki tudod váltani,és akkor máris eredeti amit szedsz.Az ilyesmit viszont csak akkor szedheti bárki ha egészséges,és akkor is csak 3 hónapig,utána 1 hónap szünetet kell tartani.Ez a gyógyszer az agyra hat,azoknak ajánlják akiknek falási rohamaik vannak,pl:ha stressz ér rohansz enni,hogy megnyugodj.Aki ezt szedi,nem érez ingert arra hogy egyen.Viszont ha semmit nem eszik egész nap,rosszul lesz,ezért legalább 800-1000 kcal-át így is kell enni.
2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nkRR válasza:
neked is csak ezt tudom mondani..adipex.info.hu gerot pharma..megbízható..20 szem + posta 5 körül kijössz..
2012. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!