Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 kapszula fogamzásgá...

Hoodia P57 kapszula fogamzásgátlóval együtt?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszát várom, akik szedték a kapszulát és mellette fogamzásgátlót. nem gyengíti a hatását? Egyik ismerősömtől kaptam 1 dobozzal, ami megmaradt neki, elérte azt a súlyt, amit szeretett volna. De addig nem merem elkezdeni, amíg valaki nem állít érveket, hogy merjem együtt szedni.
2011. dec. 27. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

akkor te vagy az a kivétel, akinek elveszi az étvágyát. nem állítottam, hogy nincs ilyen.

szerintem viszont bőven elég mellékhatás, ha étvágytalanságot okoz.

most gondolj bele: Embernek végre nincs zabálhatnékja, erre még kevesebb tápanyagot visz be a testébe. Ember nyilván nem azért hízott el, mert minden szükséges tápanyagot megadott a testének, hanem mert évek óta éhezett mert csak lófa.szt evett, élelmiszer hulladékokat, amik mellett persze hogy elhízik.

erre fogja magát, és még kevesebbet eszik. lehet te nem így voltál ezzel, de tény hogy a legtöbben 1. vagy minőségi éhezésben szenvednek, 2. lelki problémáik vannak, és azért esznek folyton, túl sokat.


na most, nem a hoodiának van az a leírásában, hogy valami amerikai indiai törzs használta (a hatóanyagot, növényt), hogy vadászat alatt ne mardossa a gyomrukat éhség? KÉNYSZERBŐL amíg kaját kerestek. nem azért, hogy még kevesebbet egyenek, hanem hogy kibírják a következő evésig. ergó ő rajtuk semmit sem változtatott, csak nem voltak éhesek.

a városi ember viszont eddig is éhezett, most ezzel még jobban éhezteti magát, egyenes következményként még nagyobb izomvesztesége lesz, még lassabb lesz az anyagcseréje, arányaiban még több zsír lesz rajta, és ekkor még nem tért vissza a megszokott sza.revéséhez, nassoláshoz! az új helyzetben még több zsírt fog felpakolni kínjában a teste.

az egész olyan mint bármelyik elba.szott fogyókúra, csak itt éppen nem is éhes a szenvedő alany. és itt ehetne normális ételeket, de ezt azzal zárják ki, hogy eleve elhízottak, tehát eszébe sem jut normálisan enni.


ezek az általam ismert tapasztalatok.

2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Norka22 válasza:
Én megértelek,biztosan van valami abban amit mondasz de szerintem abban is amit én mondok! Én nem vitázok! Én nem vagyok túlsúlyos,én maximum 10 kg tol szeretnék megszabadulni,(hogy csinosabb legyek) Csak én lusta vagyok a diétás ételek megfőzésere,sokszor idom sincs rá!!szoktam tornászni néha ha van kedvem hozzá,próbálok nem szemetet enni és nassolni pedig egyáltalában nem szoktam mert nem igazán szerem! Engem egyáltalán nem érdekel hogy mi hogy hat csinál bennem,HA NEM VOLT MELLÉKHATÁSOM ÉS ELÉRTEM AMIT AKAROK(jó úton haladok) akkor nincs miről beszélni! Nekem nagyon sok ismerősöm van akinek ugyan így segített mint nekem,ök ajánlották nekem is! Neked senki nem mondta hogy ezt szedd,kösz az infókat de nem ezért írtam ide hogy vitázzak veled! szép estét!
2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ha nem szemetet eszel, és nem nassolsz akkor lényegében úgy eszel, mint aki diétázik. csak te nem írod össze az étrended, hanem fejből tudod.


most már azt mondom, próbálja ki aki akarja.. baja nem lesz tőle, legfeljebb ha tényleg elkezd koplalni mert nem éhes.

neked pedig gratulálok, mert végül is az a lényeg, hogy jól érzed magad a bőrödben, egészséges vagy!

szép estét viszont :)

2012. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Norka22 válasza:
köszi oké :) amúgy te diétáztál(zol) vagy szeretnél egyáltalán fogyni? vagy van tapasztalatod már?
2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

papírforma szerint nem diétázom. súlyt tartok. próbálok egészségesen enni.

tapasztalatom van, persze :) ha többet eszem hízok, ha kevesebbet fogyok :)

meg ez a szakmám.

2012. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Norka22 válasza:
Szupi :) a szakmád? ez jó :) és sok mindenkinek segítettél már? Állásod is van? Hol praktizál(vagy hogy mondják ezt) Hol tanultad ezt?
2012. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

még sehol. mezei élelmiszermérnök leszek, már nem sokára. a corvinusos típus. lesz majd egy jó kis gyárban állásom, ahol valószínűleg vagy valami cukros sz.art fogunk gyártani szerencsétlen embereknek, vagy valami tartósítószereset, amik mindenek lesznek csak nem táplálék. de ez senkit nem érdekel.


neem, a valóság ennél lehet azért majd jobb is :)

2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A válasz végül teljes mértékben eltért a kérdéstől.

De akkor elmondom mi is a problémám:

2 éve 49 kiló voltam, ami mindig is annyi volt, 1+- kiló változás volt, ami persze belefért. Évek óta migrénes panaszaim vannak, kezeltek össze-vissza, majd 2010. augusztusában kaptam egy gyógyszert, ami már 1 hét után kifejtette a hatását, elmúlt a migrén. 2011. május 30-án voltam kontrollon, akkor elvették tőle, de addigra 20 kiló felment. Igaz, a 20kiló 1 hónap alatt rámugrott, több nem jött, kevesebb sem lettem. Azóta sem megy le, bármit csinálok, mai napig sportolok, de amikor napi 5 km-t lefutok és SEMMI változás, igen, elkezdek szedni valamit, ami hátha beindít.

Magyarul, 1 szaros gyógyszer miatt meghíztam, és az istenért nem megy le 1 DEKA SEM!!!!

Egyébként, a 3. napnál már elvette az étvágyam, remélem hamarosan lesz látszata.

Kedves válaszoló, neked mennyi idő volt változás a kilókban?

2012. jan. 8. 12:00
 19/20 anonim ***** válasza:

lesz látszata, csak nehogy a nem evésbe betegedj bele :(

1 hónap alatt 20 kiló, hihetetlen! lehet hogy a gyógyszer volt, de egy hormon vizsgálat is szükséges lehetne!

2012. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Norka22 válasza:

szia...na örülök hogy hat neked is,ne aggódj hatni fog vagyis szerintem lesz változás ha már a 3. nap után érzed hogy nem vagy annyira éhes. figyelj én a következőt csináltam: reggel felkeltem (ugyan én mindig máskor,mert általában délutánonként van iskolám,munkám dolgom stb) szóval ez nem volt renceeres, felkeltem pl: 9 kor ettem valamit,csak hogy épp legyen vmi a gyomromban pl egy szelet kenyér vajjal zöldséggel vagy ha volt péksüti reggel friss azt vagy tökmindegy!en nem szoktam reggelizni és nem is azért ettem mert éhes voltam hanem pusztán úgy gondoltam hogy ha már beveszem a gyógyszer ne éjgyomorra,(bár a tájékoztató szerintem úgy is lehet) na ettem és aztán egy 15 perc után be vettem... az előírt folyadék mennyiséggel persze,aztán ettem ugye délbe ebédre(vagy dél körül és aztán még 5 körül de legalább 6 ig bezárólag próbáltam 6 után semmit nem enni es ha éhes voltam mégis volt hogy ettem persze akár 8 kor is csak keveset hogy legyen valami gyomromban,vagy ittam vizet vagy én pl:nagyon szerettem tejeskávét abból egy bögrényit az kicsit eltelít! és ennyi! aztán másnap ugyan ez! sok sikert kívánok.ÉS IGYÁL SOKAT NAPKÖZBEN! nekem 2 hét után volt 1 kiló aztán 3. héten 1,5 4 héten meddig 1,5 körül nem szabályosan,és a vége az lett hogy 68,9 kg rol 64,2 ig mentem 1 hónap után és én után na nem szedtem 1,5 hónap is nem jött vissza és most keztem el megint! sok sikert!

hogy haladsz?

2012. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!