Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető kapszulát...

Milyen zsírégető kapszulát vagy gyógyszert érdemes venni? Valaki használt már ilyet? Be vált?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmilyent. Vegyi anyagok fogyasztása a készítőknek jó, nem a vásárlónak.


Házi készítésű fogyasztókapszula-recept:

Mozgás, mozgás, mozgás.

Korszerű, változatos, vegyes táplálkozás, melyben a zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok dominálnak.

2011. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De mivel nem egyedül élek és nem én főzök a mádodik részét nem tudom betartani.
2011. dec. 28. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nem tudod betartani. Kevesebb szénhidrát, kevesebb köretet kell venni, magadnak veszel zöldség mixet, azt megpárolod, kész a kevés szénhidrátos köret.
2011. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
gyógyszert tudnál venni, normális ételt nem? mi vagy te?
2011. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 30Dayst szedtem, és nekem bevált. Nem gyógyszer, hanem fogyókúrás étrendkiegészítő, de diétával és sporttal kombinálva sikerült 15 kilót leadnom vele, úgyhogy én csak ajánlani tudom.
2012. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Annyit még hogy ezt a 30days-t gyógyszertárakba lehet kapni vagy rendelni kell valahonnan??
2012. jan. 6. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy gyógyszertárban lehet -e kapni, de mivel nem gyógyszer, hanem étrendkiegészítő, nem hiszem. Rossmannban, Dm-ben tuti lehet kapni, mert szoktam látni, de én netről rendelek, mert egyrészt olcsóbb, másrészt meg mindig tök jó akciók vannak nemcsak fogyis cuccok, hanem vitaminok, méregtelenítő készítmények, stb.
2012. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaaaa! Elfelejtettem megírni, hogy honnan :))))


[link]

[link] webaruhaz

2012. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. jan. 11. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:

"Milyen zsírégető kapszulát vagy gyógyszert érdemes venni?"


Az minden esetben úgy kell kezdődjön, hogy intenzív, rendszeres testmozgás, ami folyamatosan növelt mértékű, plusz ...bármi szer, de az akkor már nem is kell hozzá.


Vannak szerek ami könnyíti a mozgással együtt elégetni a felesleges testzsírt. Ülve vagy otthon lazulva senki nem fog egészségesen lefogyni, mert a koplalástól az izmokat bontja le a szervezet és saját testünk legértékesebb szöveteit használjuk fel az élethez szükséges energia megteremtésére. (A zsírszövet az ami a legnehezebben bomlik le.)


Utána viszont rájövünk, hogy az úgy roppant egészségtelen mert gyengék leszünk, miután felemésztettük az izmaink egy részét, ezért és elkezdünk megint falni, mert különben erőnk sem marad. Attól viszont legelőször a zsír fog vissza jönni és az izom nem.


Tehát a fogyasztás alatt nem gyógyszert kell elsősorban érteni, hanem valami célszerű testmozgást, amit nem lógunk el rendszeresen és kell a megfelelő szénhidrátokban erősen csökkentett fehérjedús étkezés, ami építi az izmot közben, hogy fokozatosan egyre könnyebbé váljon a lassan intenzívebbé váló testmozgás.


Tehát a fehér lisztből készült ételeket el kell felejteni.

A tömény cukor fogyasztást megint csak el kel felejteni.

A zsíros dolgokat mértékkel lehet enni.

Étkezések között tartani kell legalább két-három óra szünetet, nem csipegetünk közben.


A végén azon vesszük észre magunkat, hogy könnyebben bírunk a testünkkel és lassan a test súly is csökken, ha rendszeres marad az egyre intenzívebbé váló aktív sportossá váló mozgás.


Persze a szénhidrátban bővelkedő étrendről mindenképp át kell állni fehérjedús étkezésre, különben a zsír győz.


Szóval ez eléggé összetett dolog.

2015. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!