Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégetőt ha szedek megfelelő...

Zsírégetőt ha szedek megfelelő edzések diéta és ami kell, szoval ezek mellett menyiben segít?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy ha nem szedem akkor lefogyok, tudoméisén,3 kilót, akkor ha emellé szedek zsírégetőt, akor ennek segítségével mennyit fogok még pluszba fogyni. Mert ha fél kilót szed le rólam pluszba az alap diéta fogyási hatása mellett akor az nem nagoyn éri meg a 6000 forintot. Szoval:D
2011. dec. 16. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem használ, tekintve, h nincs zsírégető csodaszer - a mozgáson-helyes tápl.-on kívül.
2011. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ebbe azért ne lágy ennyire biztos... zsírégető csodaszer nincs... de az azt segítő szerek vannak.
2011. dec. 16. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs abba semmi segítség, ha mozogsz, diétázol lefogysz, ha nem, nem. Ha szeded a zsírégetőd és mozogsz, lefogsz, ha szeded a zsírégetőd és nem mozogsz, nem fogysz le.
2011. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tápkiegek segíthetnek, igen - pl. a PEAK cuccok elég jók, nekem nagyon sokat segít pl. a Pyruvat - nem önmagában, de a diéta és sport hatékonyságát látványosan megnöveli. Te milyet néztél ki? Ez alapján könnyebb véleményt alkotni.
2011. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom, termékekben nem gondolkodtam, de akkor azt mondod hogy akár több mint 2 kilót is segít leszedni mintha csak simán e nélkül diétáznék?

Annyit tudj, hogy nem vagyok hülye a témához:D 3 éve folyamatosan edzek, tehát vágom a témát de még zsírégetővel nem volt dolgom és most azért akarok fogyni hogy látszódjon a hasizom ha már megvan:D... szóval nem egy elhízott srác vagyok ( 173 cm, 73,5 kg).

2011. dec. 17. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem tudhatom, hogy mennyit szed le a zsírégető, mert mint mondtam, önmagában szart sem ér. A diéta és a sport ér valamit, de a zsírégető tápkiegek segítenek látványosabbá tenni az eredményt. Ezt csak úgy tudod meg, ha kipróbálod. A PEAK termékeit ajánlom.
2011. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jo de egy megközelitö értéket csak tudsz mondani nem? 0,5 kilo plusz megy le a szedésével, vagy 0 2 höz van közelebb
2011. dec. 17. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a diétám (+edzések) eleje óta szedem, tehát nem tudom összehasonlítani, hogy nélküle mennyi ment volna le. Így viszont 40 nap alatt 10 kg-nál tartok, nagyon látványos.
2011. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hm

hátakkor lehet hogy csak jó lesz

én heti 5-6szor vagyok edzőterembe

plusz 10 kilométereket futok 3-4szer

szoval az edzés nekem is megvan

2011. dec. 17. 11:49
 10/12 A kérdező kommentje:

amúgy

ezt néztem most ki :D

[link]

2011. dec. 17. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!