Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik "fogyókúrás tabletta"...

Melyik "fogyókúrás tabletta" a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Ár-érték arányt is beleszámítva.

2012. jan. 8. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ár érték arány szerint amit nem veszel meg.

amúgy: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..


---

azt egyébként észrevetted, hogy rengeteg elhízott ember mászkál mindenfele? szerinted ők csak hülyék, és nem vesznek fogyasztószert, vagy esetleg nem létezik fogyasztószer?

2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A cián.
2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amelyikben hiszel...egy csomó placebó kísérlet tökéletesen bemutatta, hogy nincs hatásos fogyitabletta...
2012. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz a kérdésre. Az egyetlen amire én esküszöm (+anyám+tesóm) az Adipex Retard. Egyikünket sem mondanám elhízottnak, az én max. BMI-m is 26 volt.

Önmagában nem ettől fogsz lefogyni, akarat is kell hozzá, és persze nem veszélytelen, ezért nem lehet sokáig szedni. Viszont én nem sokat híztam vissza 1 év alatt abból, amit leadtam, de már többször lefogytam (nélküle is).

Felpörget, elveszi az étvágyad, illetve én fokozottan kívántam a zöldséget, gyümölcsöt, amiket alapból utálok. Kedvet csinál a mozgáshoz, futáshoz és emellett nekem a kedvem is remek tőle :) Már 2 hét alatt is érezhető a változás, persze tényleg függ az életmódtól, mert attól hogy nem leszel éhes, enni még fogsz tudni.

2012. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

drogoknak mindig is megvolt a hatásuk, efelől semmi kétség.

de ha már anorexia (étvágytalanság) lenne az esetleges "megoldás", akkor próbálj ki természetes összetevőjűt, hátha használ. itt fórumon szokták ajánlgatni az ilyen sz.arokat, de legalább a természetes esetleg kevésbé kockázatos. és sokaknak az is elveszi az étvágyát.

2012. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes abszolút nem hatott semmit, még placebóként sem. A vékonyságtól pedig ilyen-olyan szerek ellenére is messze voltam. Mindenki döntse el milyen áldozatot akar/tud meghozni az eredményért. Én iszonyú boldog vagyok már akkor is, ha 40es cuccokat tudok hordani meg 30as farmert. ha meg vagyok hízva kimozdulni sincs szinte kedvem. Nyugdíj itt úgysem lesz, szóval nem motivál, hogy elérjem a korhatárt. Ennyi. Ha végre lesz egy normális párom, akkor már kevésbé fog érdekelni, de az ahhoz vezető úthoz jól kell kinézni :)
2012. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

babához vezető úthoz meg egészségesnek kell lenni...

na már nehogy félre értsd és kritikának vedd! Te tested, Te életed :)

2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszi, már van egy iskolás gyermekem, és itt meg is állnék
2012. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát, oké. direkt írtam, hogy nem kötözködés-bántás volt acélom (ha ha) :)
2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anniebianca válasza:
Én az adiponixot kezdtem el, ez pl jó étvágycsökkentő, de emellett is be kell tartani az 1200-s kalóriát meg a 120as ch-t. Így egy hét másfél kiló. És mozogni kötelező.:)
2012. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!