Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektek melyik volt a leghatáso...

Nektek melyik volt a leghatásosabb fogyasztószer? Rendszeresen sportolok, lány vagyok, nem zabálom tele magam. De ugy látszik ez sem elég. Valakinek van vmi jól bevált ötlete?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:25
1 2
 1/12 potyec válasza:
Adipex az sztem jó csak az elég durva . Én úgy tudom anfetamin származék van benne azért olyan hatásos . Be is van tiltva nálunk bár lehet venni . Aki nem bulizott és nem edződött meg a szervezete hozzá annak nem ajánlom egyébként igen .
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem Zumbáz nem nehéz és jó testmozgás
2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egyél reggel többet délutántól meg semmit. HA kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit használsz a végeredmény fogyás lesz. Ja és segít az almaecet evés és lefekvés előtt egy egy evőkanál vízben oldva.
2012. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" Rendszeresen sportolok, lány vagyok, nem zabálom tele magam. De ugy látszik ez sem elég"

hát, talán nem a zabálást kéne elkerülni, hanem annyit enni amennyi a fogyáshoz kell. ez nyilván nem olyan nagy mennyiség.


1. fogyasztó szerek nem léteznek.

2. drogok (pl. az említett Adipex) elveszik az étvágyat. de te fogyni akarsz, nem anorexiás lenni (ugye "étvágytalan"). tehát fölösleges ezért anyaghoz nyúlnod.


3. amíg afrikai éhezőt látsz, addig megnyugodhatsz, a világ jól működik, ha keveset eszik valaki az fogy.

2012. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a kalória deficit nevű csoda fogalom,ami bevált.
2012. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
még valami esetleg?
2012. jan. 9. 22:55
 7/12 anonim válasza:
Vágd le a bal lábad.
2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha vetted a fáradságot és utána olvastál a kalória deficitnek, egészséges ételeket kezdtél vásárolni, akkor nem, nincs semmi plusz.

ha komolyan gondolod, akkor csinálhatsz még komoly edzést, ez nyilván jó hatással lenne az egészre.

pl. egy thai box elég intenzív.

vagy otthonra mondjuk bodyrock Tv-s gyakorlatok.

2012. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
judo,mma,lovaglás. sztem több mozgás nem kell
2012. jan. 30. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is, akármit csináltam a hasamon a kis úszógumi, meg a combomon az a pár centi mindig ott maradt. Úgyhogy rákerestem a neten, kifejezetten erre a problémára, és ott találtam a 30days nevű étrendkiegészítőt, ami pont azt ígérte, amit szerettem volna. Mindig is ellne voltam ezeknek a "csodakapszuláknak" de úgy voltam vele, hogy egyrészt jön a nyár (mondjuk ez még tavaly volt), másrészt pedig mit veszthetek. Két és fél hónapig szedtem, és valóban eltűnten a fölös zsírrétegek, szóval én csak ajánlani tudom. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mellette én is heti háromszor jártam futni, és nem tömtem magamba mindent, ami a kezem ügyébe került...
2012. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!