Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » HOODIA P57-et használ?

HOODIA P57-et használ?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy mennyire volt hatásos, kb mennyit fogytatok x idő alatt, mit és mennyit mozogtatok és mit ettetek!


erről lenne szó:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!

26/N


2012. jan. 20. 00:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Mivel az egészséges fogyókúra ALAPELVE, hogy nem koplalással fogyunk, ez pedig egy étvágycsökkentő tabletta, ezért nem hinném, hogy lenne értelme. Súlyt veszíteni nagyon könnyű úgy, hogy nem eszünk, csak éppen izomból bontjuk le, meg vizet préselünk ki magunkból, amitől összeaszik a bőrünk.
2012. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%

Megnéztem a hozzászólásokat is.


"Nálam szinte azonnal, elvette az étvágyam, és ma 7 napi szedés után 4 kilóval mutat kevesebbet a mérleg, azt azért hozzá teszem hogy a gyógyszer mellet a 90 napos diétát is elkezdtem. Örülök az eredménynek, és remélem hogy sikerül a tervezet 13-15kg mínusz. "


Ez így no comment.

Remélem te nem akarsz az ökrök közé tartozni! :)

2012. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Olvastátok a kérdést? Valahogy nem kaptam választ, csak az okosítást....

Véleményt szeretnék olvasni, AKI KIPRÓBÁLTA!!!!!!!!

2012. jan. 20. 14:18
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

ezt nem próbáltam, de én szedtem 2 hónapig Szűztea kapszula fortét, napi 3x2 szemet, és fogytam 15 kg-ot. 173 cm vagyok és 80 ról fogytam le 65-re. naponta Zumbáztam 60 percet, + hullahopp karikáztam még + 20 percet. Ez volt tavaly július 1-től szeptember 1-ig, és azóta sem jött vissza!!!!

Lehet hogy nem kellett volna napi 6 szem de egy barátnőm is ennyit szedett és nem volt tőle bajunk. nekem bevállt ez az étvágycsökkentős dolog a fogyásban.

Ja meg nem ettem csak napi 5x keveset, No cukor, No kenyér, semmi édesség, tiszta vizet ittam. ennyi. ja és nem is fosatott meg mint ahogy ijesztgettek vele. ha ment is volna a hasam tőle az a bélsár lett volna, de nem ment.

2012. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Szia én próbáltam nagyon jó, első héten hat kilót fogytam vele másodikon meg ötöt, és azóta is tartom. Szerintem rendeld meg azonnal!!! Tényleg nem leszel tőle éhes! Én nem is tornáztam mellette.
2012. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
van akinek elveszi az étvágyát.
2012. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

15:02! :) és mennyit fogytál? mennyi idő alatt? kb egy hónap alatt? :)


köszi előre is

2012. jan. 20. 16:31
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

"első héten hat kilót fogytam vele"

Kérdező, ne hallgass rá, idióta.

2012. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
én tudom hogy kamuztál, ezért írtam hogy "idióta". nem bántásból, hanem hogy a Kérdezőt tájékoztassam ne vegye komolyan az ilyet.
2012. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! második hónapja szedem! Gondoltam beírok a sok "okos" közé :D Aczél-nak igaza van egy hét alatt 6 kilóóóóó????? El ne hidd :) Viszont kb. 2 hét után kezded érezni hogy mintha nem lenne olyan nassolhatnékod! Én szültem és 24 kilót híztam! 54 kiló voltam és gondolhatod mi volt a véleményem magamról! Na de nem ez a lényeg, csodaszép a lányom csak ugye nem ment lefelé a maradék 10 kiló (szülés után rögtön le ment 8-10 mert az víz volt) de a többi semmivel csak a nem evéssel (nasi, csoki, csipsz, cola) És akkor gondoltam hátha ez jó lesz! Azért is mertem belevágni(többibe nem hiszek) mert én mindig úgy fogytam fiatalabban is ha vissza fogtam magam! Minek is az a sok szenny? Unalom űző és hizlaló! Szóval szedtem szedtem és első hét után kijelentettem hogy szar nem ér semmit! De gondoltam adok neki még pár hetet :) A második hét végén mondom mintha nem kellett volna a sok pót nasi és egy hónap után lehetett valamit látni! Ez -4 kiló volt! Most rendeltem még egy havit de ettől nagyon hány ingerem van :( Kitudja....! Lehet már telitődött vagy nemtom! Most ki is hagytam 2 napot! Ja és nincs zabálhatnékom igy hogy kihagytam 2 napot :) Szóval próba cseresznye :D nem vagyunk egyformák! Pl. nővéremnek nem is ajánlom mert ő valahogy egyszer eszik egy nap és mégis túlsúlyos :( szóval mondom nem vagyunk egyformák! Az egy hét alatt 6 kilót meg gyorsan felejtsd el :D Az szinte napi 1 kiló :D :D Az idiótaaaa :D Na jó fogyást :)
2012. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!