Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztószert szeretnék...

Fogyasztószert szeretnék szedni, milyet ajánlotok 20 kg fölösleghez amit lehet egészségkártyára venni?

Figyelt kérdés

nem vagyok kíváncsi a mozogni kéne stb stb válaszokra!!

köszi :)


2012. jan. 22. 23:32
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
4%
nem létezik fogyasztószer ami 20 kg feleslegtől megszabadít. de ha nagyon próbálkozni akarsz, akkor vegyél egy varázspálcát, és mondogasd a tükör előtt állva, hogy csiribiri zabszalma
2012. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hehe. előző :)


Kérdező: attól, hogy van ilyen topik, még nem találtak fel fogyasztószereket. hidd el, olvasni fogsz róla, ha lesz ilyen, és piacra kerül. eddig a működő, külső tényező ami fogyaszt, az a zsírleszívás. amit persze szinte senki sem ajánl.

az egyetlen normális megoldás pedig, ha a testedre hagyod, hogy használja el a fölösleges zsírpárnákat.

2012. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

sokan mondják,hogy csak a mozgás és az egészséges étkezés segít, de ez nem pont így van szerintem szükséges hozzá valamilyen táplálék kiegészítő, Mert sok embernek ez a 2 nem megy. Muszály segitség, ha nagyon határozott vagy készits el egy táblázatot a heti menüdre természetesen ne koplalj csak egyél kevesebbet mint amit szoktál este 6 után meg maximum egy alma, + vannak otthonra ilyen könnyebb gépen , taposó gép , elliptikus tréner(használtan jó áron hozzá lehet jutni) táplálék kiegészítőnek ajánlanám neked az Acai Berry Thin-t az ára elég magas, de nagyon sok koffein van benne tehát egy enegria bomba leszel ami nagyon jó a mozgás szempontjából, valamint szomjas leszel tőle ami jó az anyagcserédnek,és nem leszel tőle éhes! Sok olyan olvashatsz róla ha utána nézel,hogy csak bekel szedni és mellette nem kell tornázni meg ugyanúgy ehetsz ezt természetesen ne hidd el ha kevesebbet eszel és 6 után eggyáltalán nem valamint minden nap fokozatosan mozogsz és napi 2 kapszulát beveszel szerintem fél év alatt sikerülhet. Az Acai Berry Thin ára: 9677 Ft

Remélem valamit tudtam segíteni a válasszal sok szerencsét!

2012. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sajnos egészség kártyára szerintem biztos ,hogy nem lehet venni , az előző válaszból kihagytam ,hogy ha ezzel a készítménnyel le tudsz fogyni akkor nem fogod vissza szedni olyan készítményeket tartalmaz ami megakadályozza.

Üdv:)

2012. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen, fantasztikusan középszerű megoldást olvashattunk.

ne egyen 6 után, és tolja a koffeint. persze hogy szomjas lesz, a koffein vízhajtó hatású. a k.v. meg olcsóbb.

2012. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Egészség kártyára nem lehet placebószarokat venni. Soha nem fogom megérteni hogyan képzeli el bárki azt a folyamatot hogy bevesz valamit és eltűnik a zsír.Semmi nem vész el semmi nem lesz magától ,minden átalakul. legalább ennyit tudhatnátok.
2012. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

esetleg nincs egy idős, vagy gyógyszert szedő rokonod? az ő gyógyszereit kiváltod az EP kártyáddal, ő pénzt ad neked, amin azt veszel, amit akarsz. én az adipex-el fogytam sikeresen


(és nem vagyok kíváncsi se Aczél, se más véleményére, hogy nincs hatásos fogy.szer, én tapasztalatból mondom, amit mondok)

2012. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerinted hány drogos él a világon, akik tapasztalatból mondják hogy a drogok elveszik az étvágyat?

bazeg, nem mondtál, újat, több 100 000 ember van ezzel, nem spanyol viasz az hogy a fentermin és a metamfetamin származékok csökkentik az étvágyat :D

én erre azt mondom mindig, hogy ha gyomron rúgnak kellő erővel, az is elveszi az étvágyat. az meg sokkal régebbi téma, több, jóval több ember, több millió embert ért olyan trauma ami után nem volt étvágyuk, és az emberi történelemben visszanyúlik 100 000 évekre.


tehát jön a mai kis gyógyszergyártó burzsuj erkölcsi 0 kötsög, jól belerakja a tablettába a fentermint, vagy a metamfetamint a diszkódrogokba, tök mindegy, nem ne hogy azt higgye valaki, hogy valami újat csinál..

szóval nagyon el van tévedve az aki azt hiszi hogy valami nagy dologra nyúlt rá, mert le tudja csökkenteni az étvágyát.. az aki ezt hiszi nagyon el van tévedve, nem kéne ezzel fárasztani a magyar népet (A Népemet) mert erre senki sem kíváncsi.

2012. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyakorikérdések helyett ilyesmi cikkeket kéne olvasgatni

[link]

2012. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz mozogni, akkor photoshop!
2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!