Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen jól bevált, kipróbált...

Milyen jól bevált, kipróbált zsírégető tablettát tudtok ajánlani nekem 15-20 kg fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Vödrös kiszerelésű termitet, esetleg napalmot. Edzés és rendes étrend nélkül, egy szaros bogyótól nem fogsz 20kilót fogyni.
2012. febr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se próbáld ki. Egy rakás sz***.

Én is diétáztam évekig, kipróbáltam minden vackot, valamelyiktől egész nap a w.c.- ültem nem érnek semmit. Gyorsan kihajtják a vizet belőled, azzal meg minden megy: az ásványi anyagok, vitaminok, nedvesség.Utána kétszer annyit hízol vissza és örülhetsz ha megúszod kórház nélkül.

Ami nekem hatott: szénhidrát csak délelőtt, semmi cukor ill. cukrozott dolog, semmi sertés hús és zsír, este 6 után semmi.

Ami jöhetett: leves, főzelék, főtt-párolt, sült hús, saláta, zöldség, gyümölcs, joghurt, amibe gyümölcsöt turmixoltam. Rizs néha keveset. Tésztából durum tészta.

Kefírt hanyagold cukorral erjesztik. Doki mondta.

És mozgás, sok ásványvíz napi minimum 3 liter.

Hamar megindul a fogyás, egy idő után megáll ilyenkor enni kell egy kis szénhidrátot pár napig délután is mert ilyenkor a szervezet átáll védekező üzemmódba.

Ha kevesebb üzemanyagot kap el kezd raktározni. A koplalás csak hosszú távon fogyaszt, de az egészségtelen és kényelmetlen. Ha a szervezet megkapja az adagját akkor folytatódik a fogyás. Én mindent ettem, nem voltam éhes csak megnéztem mikor, mit, mivel eszek. Sose számoltam a kalóriákat csak betartottam a fent írtakat, és kisebb adagokat ettem naponta legalább négyszer.

27 kiló ment le egy év alatt folyamatosan, egyenletesen és nem lóg a bőröm. Azóta is tartom ezt a módszert és nem híztam vissza pedig már több mint egy éve csinálom. Nem szenvedés, csak életmód váltás.

Ma már eszek sütit is. Durum illetve graham lisztből sütök édesítővel. Hosszú távon kifizetődőbb a tabletta nem megoldás.

Anyukámból az előírásszerűen fogyasztott szűztea teljesen kihajtotta a káliumot, gyógyszert kellett szednie rá hetekig. Ne kísérletezz inkább legyél türelemmel menni fog meg lesz az eredménye. Én se hittem benne mert 8 évnyi hasztalan kínlódás után kezdtem így diétázni. Aztán láss csodát, 92kg -ról most 65 kg vagyok.

2012. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nagy szeretettel ajánlom neked a SPORTOT.


20 kg még nem olyan komoly súlyfelesleg, hogy ne tudd megemelni a feneked és ne tudnál sportolni. Plusz nem chipset, csokit kell enni, hanem megfelelően étkezni.


Szóval a csodabogyó összetétele: megfelelő étkezés, kevesebb kcal bevitel mint ezelőtt, és sport.


NINCS CSODASZER!!!

2012. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

nekem, s még sok más ismerősömnek az adipex retard vált be, én 15kg-ot fogytam(50 szem), bnőm 13at(30 szem), anyám 5öt(15szem), nagynéném 10et (50szem).


az adipexretard.hu-ról rendeltük, ez tutira eredeti. nagynéném sportolt mellette rendszeresen, de előtte is, szóval nem volt ebben változás. bnőm hébe-hóba mozgott (futás és bicikli). anyám semmit, én nagyon ritkán pár felülést...

2012. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Te 81%-os takarodj már az oldalról az adipex mániáddal. Az hogy te veszélyezteted a saját egészséged az egy dolog. De én nem lennék rá sem büszke, és végképp nem ajánlgatnám másnak.
2012. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
én a kérdésre válaszoltam, azt a kérdező majd eldönti, hogy ő mit csinál a SAJÁT testével!
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Adipokill !!!!;)
2012. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én csak azt mondom h 14 évig rendszeresen sportoltam elég durván és most meg 20 évesen rohadtul fájnak a lábaim és mellesleg olyan izmos a vádlim és a combom h rossz ránézni szóval csak annyi h sportolni kell de nem szabad túlzásba vinni
2012. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemvalaki123 válasza:

felesleges minden tabletta:

22 kg-ot fogytam pár hónap alatt:

"Bár a paleolit táplálkozás nem fogyókúra, leglátványosabb sikereit mégis azzal aratja, hogy követve elveit, koplalásmentesen gyors fogyáshoz és az egészséges testsúly folyamatos fenntartásához vezet. A paleolit táplálkozás az első, minden tekintetben tudományosan megalapozott, az ember evolúciójára épülő táplálkozástan."

[link]

2012. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!