Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57? aki használta már...

Hoodia p57? aki használta már az katt ide! . Segítség kéne

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok aki 90kg- 160 cm.

és igazából nagyon szeretnék fogyni de az akarat erőm hiánya miatt a edzéseket nem igazán bírom...

és így azt gondoltam h rendelek valami tabit ami éhség csökkentő és rátaláltam a hoodia p57re:)

szal én szedem másfél hete és nem érzem hatását szal csökkenti az éhség érzetem annak tényleg jó de fogyni nem fogyok tőlle minusz 3 kg-t:S ahogy azt írta ..

igazából csak arra lennék kiváncsi h ti mit gondoltok az úgy érne valamit ha napi 2x-szer szednék egy db-t és tornáznék mellé 20percet?

szal normális válaszokat szeretnék :)


2012. febr. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

El kell, hogy szomorítsalak, de csodaszerek sajnos nincsenek :( Az összes reklám, tabletta és "csodaszer", amely azt a látszatot kelti, hogy magától levarázsolja a kilókat, egy óriási hazugság. A fogyásnak csak 1 módja van: KEVESEBBET ENNI ÉS TÖBBET MOZOGNI. Ennyi a nagy titok.

Tablettákat szedni fölösleges, mert maguktól úgy sem hatnak, és veszélyes, mert franc tudja mi van bennük és a szervezetre milyen negatív hatásokat gyakorolhatnak. Legjobb esetben nincsenek semmilyen hatással, rosszab esetben komoly betegségeket okozhatnak.


A tablettát felejtsd el. Napi 20 perc torna és egy pici odafigyelés az étkezésre és meg lesz az eredmény.

2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, nekem sem csinált semmit, sőt még az étvágyamat sem vette el. Fogyni pedig nem lehet egy kapszulától csak ha semmi mást nem eszel mellé :D

Viszont érdekes, nem mindenki egyforma, mert egyik ismerősöm szedte egy 3-4 hónapig és simán leadott 15-20 kg-t. De neki elvette az étvágyát...

Januárban végleg elhatároztam magam, hogy most már lefogyok (160cm és 95 kg voltam - most kicsivel több mint 1 hónap után már "csak" 88kg.)

És ez annyiból áll, hogy visszavettem a kajálásból (pedig 1-1 csoki így is leszalad, de a heti 1kg - megvan), de mindent eszek szinte, csak kicsiket.

Sőt nem is igazán mozgok, csak amíg a suliban vagyok + 2-3 naponta ha rászánom magam akkor 20 perc szobabicikli...


Az a célom most, hogy július- augusztusra 75 és 80 kg között legyek minimum, de ha kevesebb az sem baj és a végső célom a 65-70 kg.

19/L

2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen, én is szedem, maga a kapszula csak arra jó, hogy elvegye az étvágyadat. Ha mégis van mellette, csak akkor vegyél be napi kettőt, de ha egytől sem vagy éhes akkor inkább spórolj vele. Másfél hét az még semmi, ha tényleg nem eszel sokat, akkor majd elindul a fogyás, ettől függetlenül a napi 20 perc torna nagyon jót tesz és gyorsítja is a folyamatot, ha nem eszed vissza amit azzal leadsz. Csináld azt, hogy reggeli után beveszed a hoodiát és aztán amikor legközelebb éhes leszel (kb du 5) akkor valami ebédvacsi közdesdolgot egyél, meg ugye gyümölcs és víz minden mennyiségben, és ne álljál mérlegre csak 3 hetente. A fogyás egy lassú dolog és a hoodia nem gyorsítja, csk segít elfelejteni, hogy fogyózol. Szóval ne görcsölj hanem csak élvezd az életet és akkor gyorsabban talik az idő :D nekem is rá kellett erre jönnöm
2012. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia.Én is szedem 3 hete és eddig 5 kg fogytam vele.
2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem be vált a hoodia p57. Napi 2 szemet veszek be, és 1 hónap alatt 11 kilót fogytam. Kevesebbet eszek, kevesebbet alszok, több folyadékot iszok és még az állóképességem is jobb :) Tornázni nincs időm, viszont minden második nap 11 órát melózok, amiből 10 óra aktív mozgással (lóti-futi) telik.

De tudom, nem mindenkinek hat. Szerintem az egy havi adagot szedd be, és utána döntsd el, hogy jó e vagy nem. De egyébként ha úgy érzed kevesebbet eszel, és mégsem fogysz, akkor inkább kérj orvosi segítséget a fogyáshoz, mert valami más állhat a háttérben, nem egyszerűen csak ilyen vagy. És 16 évesen nem is biztos, hogy jót tesz a táplálék kiegészítő.

2012. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ildike84 válasza:
Szia!Én is szedem: napi kettő.ha lehet inkább du. vedd be és reggel egyél.Viszont olvastam a neten hogy sokan hamisítják lehet hogy te olyat szedsz.Nekem az ismerősömék rendelik de ott csak 10 dobozzal lehet egyszerre.Olyan szinten vagyok hogy ha nem figyelek oda,elfelejtek enni.
2012. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok vele,ha nem figyelek oda tényleg nem tudom mikor ettem utoljára :) és nekem is bevált.165 cm mellé 89kg mal kezdtem és most 78 vagyok!sokkal jobb a kedvem és a közérzetem és nem tornázok mellette :)
2012. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!