Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyókú...

Melyik a leghatásosabb fogyókúrás tabletta?

Figyelt kérdés
Olyan fogyókurás tablettát keresek ami nem az anyagcserét gyorsítja fel de hatásos mellékhatások nélkül is.

2012. ápr. 14. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis hogy fogyasszon?
2012. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alapból nincsenek fogyókúrás tabletták,legfeljebb kamu termékek hiszékenyeknek.

ha meg zsírégetőre gondolsz,annak meg az a lényege,hogy energizál edzés alatt,ezért tovább bírod,több kalóriát égetsz el.

pl scitec reform.

2012. ápr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szűztea felgyorsitja
2012. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy érzékeny vagy e a stimulánsokra, van e magas vérnyomásod stb, de önmagában semmit nem ér, ha érne nem lenne ennyi dagadt ember, csak edzés + diétát egészíti ki, de tapasztalatból mondom ahhoz is fölösleges igazából, max a legvégén amikor már legyengültél, nagyon lelassult az anyagcsere akkor látom értelmét bevetni.
2012. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem bevált a 400 forintos almaecet kapszula sokan nem tudnak a létezéséről, lehet kapni boltban folyékony üveges változatban, de én jobban szerettem a kapszula formáját, hogyha mondjuk délben egy picivel többet ettem akkor bevettem utána, és ez segített az emésztésnél hogy minél gyorsabban működjön.(Természetes eredetű)

Gondolhatja bárki hogy ez nem hatásos stb. :) orvosok ajánlották nekem, és a heti 4 torna mellett ez segített nekem 12 kilótól megszabadulni (4 hónap alatt) Mellékhatása maximum annyi lehet,hogy savasodhat a gyomor, de mivel csak napi 1 tablettát lehet belőle beszedni, így nekem ez nem okozott problémát. :)

2012. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én világ életemben harcoltam a súlyommal.annyi mindent kipróbáltam,ilyen torna,olyan gyógyszer,vákum kezelés,műtét... nekem a capsula de slabit jött be. 2hónap alatt 19 kg fogytam,úgy hogy nem a wc jártam állandóan.én csak ajánlani tudom.nem olcsó,de hatásos.
2012. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a sportot ajánlom meg ezeket ( [link]
2012. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is úgy gondolom, hogy életmód váltás nélkül nincs olyan szer, amit valóban hatna, pl. ha elkezdesz szedni fogyibogyikat de közben tonna számra tömöd magadba a fánkokat, akkor tuti nem lesz hatékony. Abban hiszek, hogyha odafigyelek az étkezésemre és sportolok is akkor léteznek olyan fogyókúrás termékek, amelyek segítenek felgyorsítani a többletsúlytól történő megválást. Ezt személyes tapasztalatom alapján mondom most, mert én egy fogyókúrás turmixot próbáltam ki és amellett, hogy finom volt, mivel én sokszor étkezések helyett fogyasztottam két hónap alatt 6 kilótól szabadultam meg. Nem azt mondom,h ez sok, de nem is akartam több tíz kilótól megválni. Én ezt próbáltam és nekem bevált. Innen rendeltem, meg megbízható helynek tartom:

[link]

2017. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!