Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » MIÉRT HISZITEK EL még mindig,...

MIÉRT HISZITEK EL még mindig, hogy léteznek fogyasztó csodaszerek!?

Figyelt kérdés

Ez most komoly?? Még mindig van aki elhiszi, h ha bevesz "xy" nevezetű csodaszert, majd attol lefogy 2 hét alatt 30 kilot? Hogy este 10-kor csokizabálás és tv-nézés közben majd olvadnak le rola a kilók? Vagy h este bevesz vmi bogyót, és reggelre ugy fog kinézni mint rubintréka?


Emberek, ÉBRESZTŐ!!!!! Ilyen nem létezik!!!


2012. máj. 2. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

de van egy csodaszer!

mozgásnak hívják!

2012. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhiszik, mert lusták mozogni.
2012. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2x szültem, 173 cm vagyok és 80 kg voltam.én 2 hónapig szedtem a Szűztea forte kapszulát napi 6 szemmel, egészséges kajákat ettem, zumbáztam minden nap 1 órát és leadtam 15 kg-ot.tavaly július 1-től szept.1-ig és nem jött vissza. most vagyok 65 kg és a napokban vettem megint a bogyóból és újra kezdem mert még 5 kg-tól meg akarok szabadulni :)
2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl. azért hiszem el, mert létezik. :) Nem 2 hét alatt 30 kiló, nem érdekelt soha, mennyi idő alatt megy le, de ami segít fékezni az étvágyam, az nekem igenis csodaszer.
2012. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen szedjétek csak a gyógyszert mint pl az apidex fosság, jó drága nem is tápkieg hanem valami kínai kutyulmány "nagyon meggyőző" weblappal, jó drágán természetesen kiszámolt étrend + mozgáson ne törjétek a fejeteket, vagy ha igen ugráló kötelezzetek, hulahopp karikázzatok és fussatok le 120 kilósan egy maratont mert ezek a mozgásformák vannak itt divatban...Kérdezőnek annyit hogy szerintem is szánalmas, és siralmas hogy tudnak emberek ennyire marhák lenni, de meg is érdemlik hogy dagadtak, csak amikor meg a strandon mutogatnak hogy azért mert telekoxolta magát akkor kéne ezen elfilózni, hogy aki jól néz ki az szokott is tenni érte, a genetikai freakek pedig eléggé ritkák:)
2012. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, hogy alapjaiban egyet értek veled! De:

Ugyanígy bemennél az Ezo-ba megkérdezni, hogy "Miért hiszitek még el mindig, hogy léteznek szellemek/ufok/természetfeletti dolgok?"

Vagy a vallásba

"Miért hiszitek még el mindig, hogy van Isten, mikor még sose látta senki?"


A lényeg, szerintem fölösleges a másiknak bizonygatni a véleményünket, ha másban hisz, úgysem lehet meggyőzni.

(Fogyókúra részt olvasom mindig, fogyasztószeres részleget nem, pont emiatt, amit írtam. Csak pont láttam a kérdést a főkategóriában...)

2012. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy miben hisz,csak ez nem hit kérdése hanem egyszerűen biológia, akár mit is csinál nem lehet változtatni bizonyos tényeken, fogyni és hízni is csak minőségi kajától lehet, valamint edzéssel, ennek az alapjait már eléggé régen lefektették, azóta sem változott túl sok minden, csak egyes mítoszokat megdöntöttek
2012. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!