Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio CLA+T vagy Bio Slim duo?...

Bio CLA+T vagy Bio Slim duo? Olyanok válaszát várom akik használták és mit tapasztaltak-használt e bármelyik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
gondolom mozgás kell hozzájuk is
2012. máj. 8. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem Bio CLA+T -t, és azt kell mondjam, hogy fogytam! De valószínűleg nem a bogyótól, hanem attól, hogy mellette szinte minden nap mozogtam 1-1,5 órát és normális ettem napközben kb 4-5x, este már keveset (fehérjét). Amúgy a leírásban benne van, hogy csak akkor hatásos, ha mozogsz is mellette és odafigyelsz arra, hogy mit és mikor eszel. Kb leadtam 10 kilót. Aztán már nem szedtem a bogyót, de ugyanúgy sportoltam és étkeztem és láss csodát folytatódott a fogyásom :D Tehát a gyógyszernek semmi köze nem volt a fogyáshoz... Szerintem ne vegyél ilyeneket több ezer ft-ért...
2012. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha van rendes étkezésed és sportolsz is rendesen, akkor teljesen fölösleges. Azt a pénzt inkább költsd multivitaminra. Ha nincsenek meg ezek, akkor meg azért pénzkidobás...
2012. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!