Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt már valaki adipexet?...

Használt már valaki adipexet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem használt mert nem voltam éhes. Nem kívántam a bűnös dolgokat és csak annyit ettem amennyi elegendő volt a fogyáshoz.
2012. febr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első alkalommal nagyon sokat használt. 2 és fél hónap alatt majd 20 kg-ot fogytam, de sajnos ebből vissza jött rövid időn belül 7 kg. Most ismét elkezdtem szedni, de semmi eredményét nem látom. Kicsit el vagyok keseredve, mert az első szedésnél 14 nap után már látványos volt a fogyás, most meg semmi.
2012. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

látványos fogyás = víz és izom veszteség

gyors visszahízás = a szervezet koplalás után végre kajához jut és elkezd raktározni hogy felkészüljön az esetleges következő koplalásra. ezenkivül a kiürült szénhidrátraktárakat is próbálja visszatölteni amivel ismét rengeteg vizet köt meg. Esetleg nem a mérleget kéne nézni hanem a testzsír100%ot.


Szánalmas hogy vegyszerekkel tompítjátok az étvágyatokat mert nicns elég akaraterőtök hogy magatoktól annyit egyetek amenyit kell. Aki koplalással fogyik az meg is érdemli az eredményt, nem csak az egészségről ugatok hanem a későbbi normális fogyást is jelentősen megnehezíti.

2012. febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

testzsír100% :D


ha 100%ban zsírból vagytok akkor rátok nem vonatkozik amit írtam mert a gyors fogyás csak is zsír veszteség lehet. Egyéb esetben izomveszteség.

2012. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta hogy adipex mellett koplalni kell?


Ez a sablon szöveg meg már nagyon unalmas ezzel a csak zsír meg csak izomfogyással eggyütt, szerintem már ez a szánalmas.

2012. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A koplalás szó alatt szerintem egy kicsit mást értünk.

A "csak" szót pedig te tetted oda nem én. Én az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így. Néha már énis tényleg unom, de most épp érzem a késztetést hogy kifejtsem, hátha a kérdező valamit profitál belőle, vagy jön egy okosabb ember és kiderül hogy rosszul tudok valamit. Viszont akinek nincs ellenérve az csendben maradhat, mert szánalmas tudás nélkül fikázni valamit. :)


Akár tetszik akár nem az izomzat szerves része a testünknek, mindenkinek van izomzata, az alakot is az határozza meg szerencsés esetben nem pedig a zsír. Amíg a zsír csak egy raktár a bőrszövet alatt addig az izomzat élő sejtekből épül fel amiben folyamatosan energia igényes folyamatok zajlanak. A kalória (energia) szükségletet tehát elsősorban nem az határozza meg mennyi zsír hanem az hogy mennyi izom van rajtunk.Persze a zsír is jelentősen befolyásolja hisz cipelnünk kell magunkal. Ha a kalória szükségletet nem fedezzük attól a test nem kezdi el automatikusan a raktárakat felhaszálni. Valamilyen mértékben persze azokat is használja, de mivel a minél hosszab túlélésre törekedünk ezért először azt mérlegeli szükség van e arra a sok izomzatra ami azt a sok energiát igényli, és leépít amennyit csak tud. Kissebb energia szükséglet = életbenmaradás. A kevesebb izom lassab zsírvesztést tesz lehetővé, és a kiseb kalória igény azt jelenti hogy már kevesebb ételtől is hízunk. Ha ismét elkezdünk enni akkor a szervezet raktároz ahelyett hogy az energiaigényes izmokat építené vissza, készül az esetleges újab éhezésre. Minden lefogyás-próbálkozás így végződik amelyiknél nem elsődlegges szempont hogy a testet az izomzat megtartására kényszerítsük. Nem csak az a koplalás ha valaki semmit nem eszik hanem az is ha valaki nem viszi be a megfelelő tápanyagokat. A mozgás is kulcsfontosságú de most nem kanyarodok annyira el. Térjünk rá inkább az éhségre. 2 lehetőség van: vagy a szervezetünk ahülye mert nem tudja menyi tápanyagra van szükség vagy pedig az ahülye aki étvágyat akar csökkenteni.Most jönne az a rész hogy elkezdem nulláról magyarázni mi az a diéta de azt már tényleg unom ugyhogy skippelem is. Természetes hogy diéta alatt éhesek vagyunk mert a test először a raktárak megtartásához is ragaszkodni akar, viszont a fentiek tükrében egyértelműnek kéne legyen hogy nem érezni az éhséget nagyobb hátrány mint előny. Ha nem tudod miből pontosan mennyit eszel és miért, akkor tuti hogy étvágytalanul nem fogsz annyit enni amennyire feltétlenül szükség lenne.


Még erre is teljesen jogos lenne ezt mondani hogy valakinek egy normális diétát is könyebb megcsinálni éhségérzet nélkül. Ez így van. doppingal egy versenyen is könyeb jól szerepelni, az egészségre meg ugye teszünk magasról.

2012. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Freyja válasza:

Használtam Adipexet, hatásos is volt, addig míg bírtam szedni, a mellékhatások miatt - én mégis lebeszélnélek róla. Azaz azt tanácsolnám inkább, hogy Adipex helyett próbáld inkább a P57 hoodia katusz kivonatot. Ugyanaz a hatás, de kíméletesebb a szervezettel, olcsóbb, és nem kémiai úton gyártott hatóanyag hanem koncentrált növényi kivonat. Mindkettőről saját tapasztalatom van. Ma már nem is gondolkodnék Adipexen, ismervén a P57-et. És igen a helyes étrend és a mozgás nagyon fontos, egyetértek azokkal akik ezt szajkózzák - mégis vannak olyan esetek, amikor jól jön egy kis segítség.

Az a lényeg, hogy TE döntöd el milyen úton akarsz lefogyni és ehhez milyen segédeszközöket használsz. Nem vagyok az Adipex ellen, de mivel más tapasztalataim is vannak én mást választanék. Ha szeretnél erről többet tudni, vedd fel velem a kapcsolatot. Sok sikert!

2012. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Csak azért ettem mellette, mert tudtam h enni kell. Sosem voltam éhes. Viszont annál inkább agresszív.
2012. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon sokat segítettetek!:)
2012. márc. 5. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is használt, kb. 15kilót fogytam 2 hónap alatt. most kezdem el megint szedni
2012. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!