Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok a Slimfit...

Tapasztalatok a Slimfit kapszuláról?

Figyelt kérdés
Egy hete szedem és hát látszólag van változás,viszont a mérleg mást mutat.A diétát nem követem,elég drasztikus...Az oldalon ugyebár az áll,hogy "Ne koplaljon" hát nem is teszem,eszem ahogy eddig is.Étkezés előtt 20-30 perccel veszem be (változó időpontban).Van amikor 3 kapszulát veszek be egy nap.Valami tanács esetleg a fogyás érdekében? :)
2012. máj. 17. 13:04
 1/9 anonim válasza:

Én már 3 hete szedem és szerintem az nagyon fontos hogy vmi rendszert megpróbálj bevezetni,mindig ugyanabban az időben vedd be,ne összevissza.A diétát amit adtak én egy hétig csináltam,azóta én is azt eszem amit azelőtt is,de azért nem szabad tulzásba vinni, én az adagokat csökkentettem.

Én 4 kilót fogytam már,inkább a fenekemről és a hasamról ment le valamennyi, amit észrevettem.

2012. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a beosztásom miatt veszem be általában rendszertelenül.De megpróbálok valami rendszerességet bevezetni. :)
2012. máj. 17. 14:06
 3/9 anonim válasza:
Én tavaly ősszel szedtem,mert decemberbe volt az esküvőm,és addigra le akartam fogyni.Összesen 12 kilót akartam leadni,3 havi adagot vettem meg belőle és 10-et sikerült leadni az esküvő napjáig.Arra én is mindig figyeltem h ugyanabban az időpontban vegyem be.Sokkal jobban éreztem magam az esküvőmön,hogy sikerült a fogyás.
2012. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval az első havi adagtól ne várjak túl sokat?!
2012. máj. 18. 15:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha reggel és este evés előtt veszem be,akkor pl ha közötte eszek,akkor nem fontos bevenni egy kapszulát? csak mert volt már olyan nap,hogy 3 db-ot vettem be,mert tudtam,hogy viszonylag elég zsíros ételt fogok enni.
2012. máj. 18. 15:22
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem baj.hogy néha 3 beveszel,de azért a szalonnát,meg a zsíros kenyeret kerüld el :)
2012. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én sem követem a diétát,de azért módjával eszem,inkább többször kevesebbet.az első két hétben a mérleg nálam sem mutatott fogyást, viszont centiméterben "kisebb" lettem, a 4. hét végére pedig a mérleg már 5 kiló mínusznál jártam.
2012. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy hét után ha csak centire van változás de a mérleg ugyanannyit mutat az nem baj.Nekem például 2 hét után indult be a slimmel a fogyás.Koplalni pedig nem is szabad,de azért módjával mindent.Én másfél hónap után 6 kilót fogytam.
2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leváltottam a Slimfitet, P57 Hoodiára és ez bevált.Egy hete szedem,és 1,5KG lement.
2012. jún. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!