Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most komolyan, ez mire jó? Ez...

Most komolyan, ez mire jó? Ez a témakör a fogyasztószerekről szól, aki nem hisz benne, vagy épp elítéli, minek jön ide?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. De komolyan. Nem szedek semmit, eddig 22 kilót fogytam. De kíváncsi voltam, melyik reklámozott szerről, milyen tapasztalatokat írnak itt az emberek.

De 10 válaszból 8 mindig az, hogy ez hülyeség, ne szedd, csak a pénztárcád lesz vékonyabb. Ezt alá is írom, nem véletlenül nem rendeltem én sem egyet sem. De minek kell rá válaszolni? Minek jönnek azok az emberek ebbe a témakörbe olvasni, akik szerint hülyeség. Felesleges írni, hiszen ha nem hat, majd megírják mások, akik használták, rájuk úgyis jobban hallgatnának az emberek...



2012. máj. 19. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki egy bizonyos lekvárt használ.Aminek az a célja hogy nem érzi hogy éhes.Nincs olyan erős éhség érzete.Az ételét nagyon megválogatja.Nagyon sokat fogyott és szép az alakja már.
2012. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert túlságosan lojális vagyok, és nem bírom nézni, ahogyan az emberek tönkreteszik magukat. Főleg az Adipex esetében..
2012. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
9%

Lehet hogy te tapasztalatokat vársz, de nem fogsz kapni. Két okból:


1. Nincs olyan, akinek bevált, és mivel súlyos pénzeket fizetett érte, nem fogja bevallani se neked, de főleg magának nem, hogy mekkora barom volt.


2. Aki normális diétával és sporttal fogyott le, ahogy kell, de mellette szedett valamit, annál meg úgyse nyugtat meg senkit, hogy azért mellette kell csinálni keményen a diétát és a sportot. Aki ilyen szerekben hisz, az lusta és fel nem emelné a seggét, csak várja, hogy bevesz egy kapszulát és történik valami. Innentől meg 1-es pont...

2012. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de nem ezt kérdezem :) az oké, hogy nem hat, káros, stb


De Ti, akik velem együtt nem hisztek benne, minek válaszoltok ilyen témakörben??? :)

2012. máj. 19. 22:53
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:

Röviden? Azért, hogy az az idióta hiszékeny lusta zsírdisznó észrevegye magát és elkezdje használni azt a kevés agyát, ami van. Akkor talán elérheti, amit szeretne...


Puszta empátiából. Stimm? :D

2012. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2.!

Az adipexxel mi van egyébként?

2012. máj. 19. 23:38
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:
Az Adipex lényegében egy betiltott drog. Olyan kb. mint a speed. A mellékhatások tekintetében is pontosan ugyanaz!
2012. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az adipex amfetamin, speed, pervitin, ahogy szeretnéd. Tönkretesz.
2012. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%

"Röviden? Azért, hogy az az idióta hiszékeny lusta zsírdisznó észrevegye magát és elkezdje használni azt a kevés agyát, ami van. Akkor talán elérheti, amit szeretne...

Puszta empátiából. Stimm? :D"


Te mekkora gyökér lehetsz! Úr Isten! Zsírdisznóóó???? Mi az anyád közöd van hozzá ki hány kiló??? Elkeseredett emberek százai próbálkoznak mindennel. Lehet hogy lusta mozogni, de neked ahhoz is mi közöd? Te hány gizda migrénes 50kilós tyúknak mondod, hogy menj már futni, tornázz! Csak mert legtöbbjük nem az egészséges életmódtól és rendszeres testmozgástól ilyen, egyszerűen ilyen az alkata. Az empátia (elmondom, mert neked a "rengeteg" eszeddel fingod nincs) pedig azt jelenti, hogy megpróbáljuk átérezni a másik helyzetét és úgy segítünk. A Zsírdisznózással kizártad magad az empatikusok köréből. Menj, gyúrj egy kicsit, jobb ha a testeddel hódítasz, mert az eszedért és a kedvességedért senki nem fog szeretni!

2012. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a tipikus, bunkó parasztok stílusa. Lehet, hogy neked baromi nagy mákod van, hogy olyan genetikákkal lettél megáldva, hogy nem kell oda figyelned arra, hogy mikor mit és mennyit eszel mert olyan vagy mint egy anorexiás, vagy csak sokat jársz le konditerembe, mert nem dolgozol mert a palid eltart. Gyerek korom óta szenvedek a súlyommal te tapló, és diétázom már egy ideje, de néha még rosszabb. ha nem diétáznék! Ha nincsen normális hozzászólni valód a témához akkor keressél egy izomagyú témakört, mert szerintem erre a modorodra senki nem kíváncsi!
2012. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!