Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most komolyan, ez mire jó? Ez...

Most komolyan, ez mire jó? Ez a témakör a fogyasztószerekről szól, aki nem hisz benne, vagy épp elítéli, minek jön ide?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. De komolyan. Nem szedek semmit, eddig 22 kilót fogytam. De kíváncsi voltam, melyik reklámozott szerről, milyen tapasztalatokat írnak itt az emberek.

De 10 válaszból 8 mindig az, hogy ez hülyeség, ne szedd, csak a pénztárcád lesz vékonyabb. Ezt alá is írom, nem véletlenül nem rendeltem én sem egyet sem. De minek kell rá válaszolni? Minek jönnek azok az emberek ebbe a témakörbe olvasni, akik szerint hülyeség. Felesleges írni, hiszen ha nem hat, majd megírják mások, akik használták, rájuk úgyis jobban hallgatnának az emberek...



2012. máj. 19. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jesszus Isten, sosem vagyok bunkó, de mivel te paraszt stílusban annak nevezel mindenkit, így az leszek. Na kipróbálom milyen érzés.

Szóval lehet, hogy itt vagy te, mint egy undorító túlsúlyos esztétikailag vakító testi fogyatékos nyomorék, aki biológiából hogy átmehessen kettessel szétnyitotta a lábát a kedves tanárúrnak, és ítélkezel, DE ROHADTUL, mint most én, de cseszettül jogtalanul.

Nyilvánvalóan ha tisztában lennél kedves Zsírdisznó a biológiával, akkor lenne annyi eszed cseszd meg, hogy nem veszel be minden féle szar vitamintablettát, azt remélve, hogy az lebontja a zsírsejtjeit.

Nem ba*zdmeg, nem vagyok olyan szerencsés hogy este 12-kor bezabálhassak egy zsíroskenyeret parasztszalonnával, hanem én igenis képes voltam leülni és OLVASNI. Igen, olvastam, ku*rva sokat, így magasfokú biológiai ismeretekre tettem szert, és képzeld, voltam én 13 évesen 155 centi és undorítóan kövér 57 kg, de képzeld, NEM ÉRDEKELT! Fel sem tűnt, ha nem szólnak hogy mindjárt szétfolyok kövérségemben, akkor kb mostanában rilájzolnám, hogy kövér vagyok.

És ilyenkor kell cseszd meg leülni, művelődni, majd felállni, és lefogyni.

EZ NEM OLYAN ROAHDT NAGY DOLOG.

Ez csak fogyókúra, emberek! Nem mondom cseszdmeg, hogy nem bírod ki minusz 1 óra alvással, amit avval tölthetnél, hogy elmész futni pár kört cseszed.

Ja, hogy nem bírsz lefogyni, már mindent megpróbáltál! Tudod az emberek 100%-a ezt az idiótaságot nyögi, de amikor leírták az étrendjüket, az összesnél néztem, hogy EZ MI A FRANC?

Szóval fogd be a pofádat te nyomorult, semmi szükség arra, hogy leanorexiásozd a nálad vékonyabb nőket te irigy pi*csa, vagy persze, aki eljár sportolni annak nincs más dolga egész nap:)))) HOGY TE MILYEN EGY BESZŰKÜLT LÁTÓKÖRŰ SZELLEMI FOGYATÉKOS VAGY. Ja, és kövér.

Szóval a ku*rva anyukádnak szóljál be és ítélkezz felette, és ha visszamersz most szólni akkor úgy szétoltom a pofádat, hogy elfogod magad sírni:)


Hűh. Már értem miért káromkodnak az emberek, jó érzés, még sosem próbáltam.:) Még jó, hogy most éppen ideges voltam!:)

2012. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:
10%

Már elnézést, de egy szóval nem mondtam, hogy az anorexiás csont-és-bőr csajok egészségesek és IGEN, nekik is azt szoktam írni, hogy SPORT+TORNA+FUTÁS, mert az, hogy vékony még nem jelenti azt, hogy marha egészséges a szentem!


Más: genetika. EZ A LEGJOBB KIFOGÁS cseszed :DDD Te már a születésedkor kövérnek voltál predesztinálva ezért jobb is, ha meghajolsz a természet akarata előtt??? Szerinted ki a frász születik daginak??? Aki beteg lesz, vagy örökletesen pajzsmirigyrendellenesség miatt lesz kövér, az érthető... RÉSZBEN!!!! Mert a pajzsmirigy baj ide vagy oda, a lustaságon meg a tudatlanságon az se változtat. Ha kicsit is értenél hozzá, tudnád, hogy diétát bárki végezhet - na nem az itt oly divatos sztárdiétákat, hogy megeszel egész nap két főtt tojást és te leszel Rubint Réka :DDDD Aki ezt elhiszi, az szimplán HÜLYE. És ez már nem empátia kérdése, mert miért kéne empatikusnak lennem olyan emberekkel, akik marhára szarnak az egészbe, csak picsognak, hogy genetika, meg nincs ideje, meg hogy a rántotthús az nem is hízlal, meg hogy ő zsírból akarna izmot csinálni 2 hét alatt... Bocs, ha ezt nem tudom nyugodtan végig nézni.


Fel kell állni, izzadni, keményen dolgozni, normálisan táplálkozni és rendbetenni a lelkivilágot, kizárni a stresszt. Jah, hogy az nem megy? És az kinek a hibája? Ennyit erről...

2012. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11.válaszadó: Na és mégis mivel akarsz megsirattatni? Majd pont egy ilyen fé…től fogok sírásra fakadni? Hát nem, bármennyire is szeretnéd!

Lehet hogy téged erre neveltek, hogy a tanáraidnak tegyed szét a lábad, de engem közel sem. Mondjuk a szád alapján el tudnám hinni, hogy menne ez a szakma ! : ) Tudok egy nagyon jó pszichológust, kell a száma?

2012. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hé, hát nem ez volt a kérdés... minek kell válaszolni, ha érdemben nem tudtok?
2012. júl. 26. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!