Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos fogyasztószert keresek...

Hatásos fogyasztószert keresek mondanátok párat? {LENT}

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni a nyáron, most vagyok 120kiló. Étrendem még nincs meg, azt most írom, de rendelkezek sok szabadidővel kézi súlyzóval és egy Total Gym 1000 fekpaddal. [link] és otthon tornátok ehhez keresek egy zsír égetőt. Maximum 7000Ft-om van rá. Lényeg hogy hatásos legyen.

2012. jún. 22. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ekkora túlsúlynál,a helyedben szamkember (diatetikus) segítségét kérném, állítson össze egy étrendet, mellé másik (talán gyógytornász) állítson össze egy edzéstervet.

Nem tartom jónak, hogy laikusok tanácsai alapján kezdenél hozzá a többlet-súlytól való megszabaduláshoz.

2012. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szakember mindenképp legyen kézél.. legalább az edzéstervhez.. látatlanba senki nem tudja megmondani milyen hatásos gyakorlatok vannak, amik nem lennének túl megerőltetőek... én is úgy estem neki.. testépítő instrukcióival :) nálam a diéta az annyi hogy jelentősen lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt, értsd: kenyér, tészta helyett zöldségeket eszek, édesség helyett gyümölcsöt, ezek mellett bőséges folyadék.. húst, halat, tojást bőven egyél, a fehérjebevitelre ügyelni kell.. fogyasztószer-csodák nem léteznek.. esetleg az L-karnitint tudom ajánlani, de csak és kizárólag megfelelő mozgás mellé, különben hasztalan... az anyagcserédet pedig napi 1-2 pohár enyhe citromos víz, étkezés előtt vagy után, illetve fahéjjal ízesített tea, zöld tea.. mind segít :) és szerintem ne akarj 2 hónap alatt 50 kilót fogyni, lassan, fokozatosan, akkor nem ugrik rád vissza egyből, és a bőröd se fog lógni :) én eddig 3 hó alatt 11 kilót nyomtam le így, szóval hajrá
2012. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyáron akarom az egészet :D azt szóval nem mondtam, csak elkezdeni. "Szakember" van kéznél, de akkor tudnátok nekem linkelni valamit? :D
2012. jún. 22. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy kalória-táblázat a különböző kategóriákba sorolt ételféleségekre. A benne szereplő kcal, és ch-érték(szénhidrát) 100 gramra van számolva. Van benne pár oldal készételekre, az pedig egy normál adag.


Naponta minimum 3x, de inkább 5x egyél, inkább kevesebbet mint többet egyszerre. Minden nap legyen bőséges zöldség-gyümölcs, és minél kevesebb (csak a minimálisan szükséges) szénhidrát. Ezért a kenyér és tésztafélék, rizs, stb. visszafogni, az édes-habos sütiknek, csokiknak, és a nassolásoknak most ints búcsút.


Ezen a honlapon kismillió olyan helyet találsz, ahol leírják, ki mikor mit evett, milyen étrendet követett. Olvasgasd, és kezdj bele!

2012. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből inkább vegyél jóminőségű tejsavó fehérjét és idd reggel kakaó helyett, edzés után, meg lefekvés előtt (íze miatt nasinak is jó!).


A zsírégetők önmagukban semmit sem érnek, csak akkor tesznek hozzá pár %-kot, ha amúgy a diéta rendben van.

Nagyon fontos dolog: nem az elején kell szedni, hanem a végén, hogy az utolsó kilók könnyebben lemenjenek (azokat a legnehezebb leadni).


Megfelelő étrenddel és mozgással az elején mindenféle kiegészítő nélkül is viszonylag gyors a fogyás.

De arra vigyázz, hogy heti 1 kg a normális, az első 2-3 héten lehet kicsit több, de utána már ne, mert az már biztosan nem zsír lesz, hanem jobb esetben víz, rosszabb esetben izom (igazság szerint mindig mindháromból fogyunk, csak nem mindegy milyen arányban).

2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is elég nagy túlsúllyal küszködöm, én a slimfitet kezdtem el használni,3 hónapra elegendő kapszula volt 9200 Ft. Már a második havi adagot szedem,ezidáig 9 kilót fogytam. Adtak hozzá egy étrendet is, amit két hétig tartottam, azóta "könnyebb" diétát folytatok.Heti 2x pedig kondiba járok.
2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megspórolhattad volna a 9200 ft-odat, mert nem a cuctól fogsz, hanem a normális étrendtől és a mozgástól.
2012. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt egy y, szóval: fogysz.
2012. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!