Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio Slim Duo? Többi lent

Bio Slim Duo? Többi lent

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,175cm, 63kiló és én dagadtnak látom magam. Elkezdtem szedni a gyógyszert, de nem tudom, hogy nem vagyok-e túl fiatal, hogy szedjem. Mármint, hogy nem akadályozza meg a későbbi fejlődést.ilyesmik..Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. jún. 25. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Ne szedd... 175cm,63kiló pont ideális.
2012. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
175cm vagyok, és kb.75kg. Én is kövérnek látom magam, (és a családom is "utalgat" arra, hogy az vagyok). Szerintem ne szedd a gyógyszer, az még azoknak sem tesz jót, akik szervezete nem fejlődik már. Kezdj el sportolni, egészségesen étkezni, az többet ér(tudom, hogy ez már-már közhelynek számít, de elvileg bejön(én még gyűjtöm a lelki erőt a kipróbálásához)). 15/L
2012. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Most próbálok úgy enni. 22-től semmi szénhidrátot nem ettem és nem is fogok egy darabig (tészta,kenyér,süti és egyéb jó dolgok)de Az a rossz hogy nekem is célozgattak. :S
2012. jún. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!