Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecet kúra összehangolva...

Almaecet kúra összehangolva mézes-fahéjas italos kúrával?

Figyelt kérdés
a két kúrát használhatom együtt? korán reggel mézes-fahéj, 1 órára rá, reggeli előtt almaecet, aztán délben kaja előtt almaecet du almaecet, este mézes-fahéj... nem üti a kettő egymást?

2012. júl. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatod együtt, ártani nem fog, de használni sem.


Viszont az este méz nem éppen alkalmas arra, hogy fogyjál töle.


HA tényleg le akarnál fogyni, akkor számold ki, hogy mennyi kalóriára van szükséged:

[link]


és utána ehhez tarts magad. Emellett kezdj el rendszeresen sportolni és akkor sikerül.

2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Almaecetet próbáltam már régebben,az prímán segíti az emésztést. Fahéjat az uzsimba (túró) szoktam tenni,méz azért mégis elég cukros....

Amúgy meg fogytam 45kg-ot Norbi Update-tel 11 hó alatt mindenféle csodaszer nélkül :))

2012. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok Norbi updat-es :) rengeteg cikk van a mézről és ismerős is csinálta, állítólag zsírégető és segít az emésztésben is. ezért merészelem kipróbálni, mozgok sportolok naponta 1 órát, és számolom a kalóriát :) csak kicsit megállt a fogyás ezért gondoltam hogy mást is kipróbálok :)
2012. júl. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!