Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard 40 napos kúra?

Adipex retard 40 napos kúra?

Figyelt kérdés
Mennyire lehetne hatékony (torna és "neméhezős" diéta mellett természetesen)? Szedte már valaki? Tapasztalatok vele kapcsolatban?
2011. nov. 8. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor nagyobb feleslegem volt, mert koliban összezabáltam minden egészségtelen dolgot, akkor az alig pár hónapja rám rakódott feleslegből lement 12 kiló 1 hónap alatt, de ma már nem merném szedni. Semmi rosszat nem okozott, de akkoriban nem voltam körültekintő.
2011. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg szeded,aadig fogysz,mozgás nélkül is,ha abbahagyod,a duplája jön vissza.Én azóta nem szedek ilyeneket,inkább a felét eszem.
2011. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendszeresen sportolsz és diétázol, és komolyan veszed, akkor nincs szükséged arra, hogy bármit is szedj mellette. Hidd el, sokkal többet árt az ilyen, mint használ. Ne csak a súlyodra gondolj, hanem az egészségedre is!
2011. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem nem jött vissza semmi, viszont hatalmas segítség volt, hogy a rengeteg zabálás után tudtam újra normális mennyiséget enni.
2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan nagy baromság hogy visszajön a duplája!!!

Bármilyen diéta vagy fogyókúra után ha úgy zabálsz mint előtte csak akkor jön vissza,és akkor sem duplája,csak akkor ha mégtöbbet eszel mint azelőtt!


De ha a bogyó után normálisan mértékkel eszik az ember,akkor nem jön vissza semmi.

2011. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!