Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 95 kg lány, edzés megvan,...

95 kg lány, edzés megvan, futni sajna nem bírok még, biotech-nél néztem van Thermo Drine és L-Carnitin, folyékony,100. 000-es, azt hiszem 2500 mg-os tartalommal, ami t fehérje mellé bír a pénztárcám. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
l-carnitint, fehérje tápkiegre gondoltál?
2012. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

l carnitint.

a tápkiegnek meg étrend mellett van értelme,a nevében is ott van.

szóval ezek mind nem számítanak jelentősen a pontos diéta a lényeg.

az l carnitin kb 3-5%ot rak hozzá a sikerhez,uh ilyen szinten nem ezen kellene lennie a hangsúlynak.

2012. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fehérje megy alapból, amellett gyaloglás minden reggel fél óra, heti 4 súlyzós edzés, amellett délutánonként 20 perc "lépcsőzés", és a maradék három napon felülések, fekvőtámaszok, guggolások, hasprések, stb.
2012. júl. 7. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az étrended? Mi az edzésterved?

Az l-karnitin amúgy nem segít annyit, amennyire te azt gondolnád, így szerintem tök felesleges erre költened. Inkább vegyél helyette valami jó minőségű multivitamint.

2012. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Étrendről nem írtál semmit. 45 perc gyors tempójú séta vagy lépcsőző. Az való zsírégetésre, nem a futás. Nem értem miért erőlteti mindenki a futást. Az kardió. Fogyáshoz aerob kell. Alacsony pulzusszám. Thermo meg L carnitin helyett meg inkább költsd csirkemellre mondjuk. Normális diéta és sport mellett nem sok hasznuk van ekkora feleslegnél. Ezek már a végén kellenének.
2012. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de súlyból ítélve még azért eléggé az elején tarthatsz (persze nem tudom, honnan indultál), úgyhogy ezeket még nem erőltetném! fehérjeport is használsz? mert a jobbakban van l-carnitin is, de ha külön akarnál venni mellé, annyit nem segít. ha edzel, akkor előtte vagy közben kell bevinni és így segíti a zsírégetést, de annyit nem tesz hozzá az elején, szerintem azt a végefelé alkalmazd majd, ha már kicsit nehezebb a fogyás.
2012. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából minden reggel 45 perc gyaloglás, heti 4-5 súlyzós edzés, minden nap egy adag fehérje, plusz a megfelelő étrend, csirkemell, brokkoli, stb... Most kezdtem még, igen, ez lesz a harmadik hetem.
2012. júl. 8. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor türelem. Ha nagyon akarod, megveheted a thermot és a carnitint, de személyes véleményem az, hogy tök nagy pénzkidobás egyelőre, mert az eredmények most még bőven fognak jönni ezek nélkül is.
2012. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

l-carnitin futással a legjobb.

Jó, hogy próbálkozol, de fontos, hogy a napi kalóriát csökkentsd egyél mindig fél adagot.

Sikerülni fog!

2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!