Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek egy 16eves lanynak...

Duffyyd kérdése:

Szerintetek egy 16eves lanynak, aki 82kg lehet hasznalni ezt a "caralluma" fogyasztoszert?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi h nem lesz vmi baj belole,v ilyesmi ? Elore is koszi.

2012. júl. 11. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

google első találat: [link]


Nagyon rossz ötlet ilyen fogyasztószert venni. Megoldást nem jelent, de ezek ellenőrizetlen készítmények, az se biztos, hogy minden csomagban ugyanaz van. Sajnos a fogyás egyetlen valódi módja a kalóriadeficit.

2012. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a túletetés és a rossz családi példa,beidegződések ellen nincsen tabletta.
2012. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztószer, turbó/gyors diéták, sem semmi ilyen f*szság nem létezik. Kemény munka és diéta az EGYETLEN, az egyes egyes egyetlen ami valaha is leszedi a hájat rólad. Inkább vegyél futócipöt és menny már el edzeni, ne ilyen hülyeségekre költsd anyádék pénzét.
2012. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Közhelyes de Rubint Rékának már ingyen le lehet tölteni az edzéseit én őt ajánlom neked. Ezek a ,,gyógyszerek" semmit se fognak érni magukban. Én is azt tudom csak mondani h az edzés és a diéta az egyetlen hatásos mód, én is túlsúlyos vagyok eddig 10 kiló jött le így.

Ha az ilyen tornákat nem szereted akkor keresni kell olyan sportot amit meg tudsz szeretni máshogy nem megy.

2012. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hoxa oldalán olvasható Caralluma actives fórum, csak a pénztárcád fogy ettől a "csodaszertől"...
2012. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!