Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix kapszulát aki szedte...

Adiponix kapszulát aki szedte vagy szedi milyen a tapasztalata? Ezt ajánlották a bio boltba, de én nem ismerem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Adiponix egy teljesen legális zsírégető étrendkiegyészítő. Mint minden ilyen jellegű termék csak diéta mellett fejti ki hatását, önmagában semmit sem ér.


Az Adipex pedig egy amfetamin származék, tehát drog. Aki ilyet árul, azt börtönbe kéne csukni.

2012. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Adipexről:

[link]

2012. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom elhittétek, hogy Kovi bácsi ilyet árul?:D

Amúgy 20 kilót fogytam vele egy hét alatt

2012. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 20 kilót? :D Az fäsza
2012. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aha, szerintem meg lett volna a 25 kg is, csak az utolsó napon 2 helyett 1 szemet vettem be
2012. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Én 3 nap alatt fogytam vele 60 kg-ot
2012. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aztaaa lányok fiúúk:D Ti aztán adtok a diétának :DDDD hát ez egyből megnevettetett így reggel :DDDD amúgy a véleményem a kapszuláról, hogy max jól megterheli a májat és szerveket, nem érdemes kitudja milyen mű dolgokkal próbálkozni...
2012. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!