Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Raspberry Vital - valakinek...

Raspberry Vital - valakinek van valamilyen tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
Most figyeltem fel rá, nem túl drága, és elég jó ajánlatot kínál. Nem nagyon bízok az ilyen kapszulákban, de lehet most ráveszem magam hogy szedjem, csak nemtudom káros lehet-e az egészségre. Oké, az van mellé írva, hogy klinikailag tesztelt, stb, de ma már bármit odaírhatnak :\ szerintetek? Itt egy link: [link]
2012. aug. 13. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valamiért ez a cikk jutott az eszmbe:

[link]

2012. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Én két hete kaptam meg,két hónapra való adagot vettem,tényleg jó az ára én is azért választottam ezt.

Most 3 kiló mínusznál járok és érzem h az emésztésem is kezd rendbejönni.

2012. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Pedig ez is vannak nagyon hasonló fogyókúrás termékek: [link]
2012. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
fogyókúra.info/raspberry-vital-kapszula-forum-es-velemenyek.html ezeket a hozzászólásokat érdemes elolvasni!!!!!!!!! 64 éves vagyok, de szerintem már a fogyókúra nem nekem való, vagy csak nekem nem használ a Raspberry Vital kapszula??? [link]
2012. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Olvastátok ti egyáltalán [link]
2012. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szerintem átverés az egész, 2 dobozzal szedtem be és egy dekát sem fogytam. Ráadásul a forgalmazó céget nem lehet elérni és a pénzvisszafizetési garanciát sem tudom így érvényesíteni.
2012. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Próbáltam 2 hónap alatt nem használt, az árát szeretném visszakapni, de eddig nem reagáltak. Szerintem NE VEGYÉTEK MEG, de lehet, hogy másnak használ.

2012. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nagy_misi válasza:
Én is két dobozzal szedtem be, de nekem 2 hét után megindult a fogyás. Az emésztésemen is sokat segített.
2012. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tatttu válasza:
Nekem visszautalták a pénzt már egy hét után,elküldtem a számlát a megmaradt dobozokkal és egy hét után a számlámon volt a pénz.Nem volt semmi gond.
2012. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 candy15 válasza:
Nekem hatott a kapszula, szerencsére nem kellett visszaküldenem.Edzés mellé használtam, így gyorsabb volt a fogyásom,előtte is edzettem de nem volt olyan látványos eredménye azért kezdtem el mellé szedni a kapszulát.
2012. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!