Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Raspberry Vital - valakinek...

Raspberry Vital - valakinek van valamilyen tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
Most figyeltem fel rá, nem túl drága, és elég jó ajánlatot kínál. Nem nagyon bízok az ilyen kapszulákban, de lehet most ráveszem magam hogy szedjem, csak nemtudom káros lehet-e az egészségre. Oké, az van mellé írva, hogy klinikailag tesztelt, stb, de ma már bármit odaírhatnak :\ szerintetek? Itt egy link: [link]
2012. aug. 13. 13:56
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kedves tattu!

Gratulálok, Én is szeretném visszakapni a pénzem Te hogy csináltad. Én visszaküldtem, de nem reagáltak.

2012. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 z_timea válasza:
Én nem küldtem vissza,nekem bevált,nekem sikerült fogyni és tényleg nem tul drága.Én azért is innen vettem mert van pénz visszafizetési garancia, de szerencsére nem kellett igénybe vennem.
2012. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 queen001 válasza:
Én nyáron szedtem a bikini szezonban,egy hónap után látható eredménye volt és a leadott kilók azóta sem jöttek vissza.
2012. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 levelpeter válasza:
Én nemrég nem egészen egy hónapja kezdtem el, igaz karácsonykor nem nagyon tartottam "diétát" de 4 kg-ot így is le tudtam adni.
2012. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem nem hatott és 4 dobozzal rendeltem inkább híztam és nem válaszolnak hiába írok nekik...
2013. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kovgergo11 válasza:

nem régóta szedem, 2 hete, de ennyi idő alatt is észrevettem, hogy van már nálam hatása.

3 kiló lement ezalatt az idő alatt és már nincs az a farkaséhségem sem. könnyebb sokkal a mozgás és jobb a közérzetem is.

én sem bíztam az elején benne, de úgy voltam vele, hogy próba szerencse és bevált, tényleg hatott.

2013. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!