Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Raspberry vital, szerintetek...

Raspberry vital, szerintetek átverés, vagy valóban fogyaszt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? [link]

2012. aug. 15. 17:58
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ez rendes cucc csak sokaknak azért nem használ mert "csodaszerként" tekintettek rá és azt hitték csokit zabálva egy-egyet bevéve minden baj meg lesz oldva! ez nem így van. ez csak segít a fogyásban nem lefogyaszt! tehát pl 30-60 perccel az edzés előtt beveszel egyet és lefogyod az ígért mennyiséget + ez inkább csak egy mellékhatása a fogyás nem a fő célja bármit is mondanak róla.
2012. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hát, kedves utolsó válaszoló, én úgy szedtem, hogy nem zabáltam csokit, minimumra vettem a kajálást, sok zöldséget-gyümölcsöt ettem, ellenben kenyeret semmit, és mégsem fogytam. Pedig van miből...
2012. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 létezem válasza:
Na majd én megmondom a frankót :-)Ma jött meg a cucc. Arra gondoltam, hogy nem drága. Káros anyag csak nincs bent, ha meg tényleg gyümölcs, akkor meg jó is lehet.Nem kell sokat fogynom, csak 6 kg-t szeretnék. Mozgok is rendszeresen és eszem magam minden vacakkal tele, de közel 50 éves nő vagyok. Szóval majd beszámolok. Sokat nem akarok változtatni az eddigi életemen, mert akkor nem tudnám, hogy ez használt e? Majd jelentkezem, hisz létezem :-)
2012. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Sziasztok! van egy doboz Raspberry Vitál kapszulám bontatlanul, akit érdekel 1800ft+ postaköltségért( levélként feladva kb 200 ft) szívesen eljuttatom! Részletekért privátban írok!
2012. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 szolnoki Ilona válasza:
Én is bedőltem ennek sajnos, de nincs telefonszám a web oldalon, és az mindig gyanus.
2012. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Elvileg van visszavásárlási garancia, de hiába írtam az email-címre és küldtem vissza az üres dobozokat+számlát, egy szót sem válaszoltak még.

Az egész semmit sem ér, pedig én is sok mindenben változtattam a szedése mellett, de egy grammot sem fogytam.

2012. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 natizz válasza:
Nekem hatásos volt a kapszula,2 hónapig szedtem ennyi idő elég volt h leadjam a fölöslegemet, mondjuk amugysem volt sok(6 kiló).Halványult mellette a narancsbőröm,ennek nagyon örültem.
2012. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 lorant911 válasza:
Nekem az emésztésemen segített, én edzés mellé használtam.
2012. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hpackard válasza:
Én az első héten nem fogytam semmit,de utána a második héten már 3 kilót, utána megint 3at a következő héten,utána pedig átlag ugy 2 kg-t.A leveleimre pedig mindig rögtön kaptam választ.
2012. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Aki fogyott az szerencsés, Nekem nem sikerült, visszaküldtem nem reagáltak a pénzt nem küldték vissza. Ha ez tényleg ilyen hatásos miért kockáztatják a jóhírüket , és nem tartják be a vállalásukat. Szerintem NE KOCKÁZTASSATOK.

Ez vonatkozik a Slimfit nevű termékre is (ezt is Ők forgalmazzák)

2012. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!